Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Гітарист DEFTONES вірить в плоску Землю і заявив, що вакцини не працюють

Гітарист DEFTONES Стівен Карпентер відомий як захисник маріхуани в групі, і під час недавнього інтерв’ю він зізнався, що є послідовником суспільства прихильників плоскої Землі. Крім того, він заявив, що вважає, що жодна вакцина не працює, і поставив під сумнів факт, що пандемія коронавірусу настільки серйозна.

У недавньому інтерв’ю для подкасту Tin Foil Hat With Sam Tripoli Карпентер, який вивчав теорію змови з початку 90-х років, відповів на питання про те, чи вірить він у те, що Земля плоска:

Звичайно … Якщо ти думаєш, що живеш на літаючій космічній кулі, яка крутиться, ти в секті.

Він пояснив свої слова так:

Якщо говорити простіше, з моєї точки зору Земля плоска – це просто, і я знаю, що ми не на літаючій космічній кулі, яка крутиться. А що це насправді, і наскільки все це глибоко, – все це ще потрібно відкрити, і люди працюють над цими питаннями.

Він спростував ідею, що будь-яка людина коли-небудь була в космосі, сказавши, що «єдине, що коли-небудь було запущено в космос, – це людська уява».

Стівен зазначає, що коли люди намагаються дискутувати з ним щодо плоскої землі, вони повинні спочатку знайти з ним спільну мову:

Коли ви говорите людям, що Земля плоска, я хочу запитати і відповісти на всі питання, які ви хочете задати і на які ви хочете відповісти. Але я хочу, щоб ви спочатку визнали, що не живете на літаючій космічній кулі, яка крутиться. Тому що як тільки ти визнаєш це, ти потрапляєш в ситуацію типу: “Гаразд, тепер ми на законних підставах задаємо одне і те саме питання”. Люди все ще відкривають для себе багато всякого в цьому відношенні.

Стівен послався на відео під назвою Flat Earth: The Ultimate Litmus Test, яке переконало його в дуже спірній теорії:

Коли я вперше побачив це, моєю реакцією був сміх, тому що я завжди так робив. А потім я такий: «А знаєте …” Насправді зараз мені щось показують, а я до сих пір сміюся над тим, чого не знаю. Я, принаймні, повинен просто подивитися на це, побачити, про що він говорить, тому що рік поспіль він все ще говорить мені, що Земля плоска, а я все ще думаю: “про що ти говориш?”.

Стівен зауважив, що в підсумку він подивився відео двічі, а потім став його переконаним прихильником:

Коли ти вперше дізнаєшся про плоску Землю, принаймні, коли я це зробив, я дізнався про те, що ніякої нісенітниці про динозаврів, ніякої ядерної бомби і всього іншого не було. Я маю на увазі, що ти просто починаєш йти в цьому напрямку. Боже мій, існує стільки фальшивої нісенітниці. І це просто продовжує відбуватися, розумієте?

Одного разу я зрозумів, що немає такого місця, як космічний простір, і нас в цьому створеному оточенні, якщо хочете. Це все змінило. Я відразу ж втратив весь страх перед космосом. Ніби й немає ніякого страху, що нас коли-небудь вразить будь-який зальотний астероїд, метеор, комета, планета, яка заблукала, ніяких сонячних спалахів, жоден з цих космічних дияволів тебе не дістане.

Стівен також обговорив проблему коронавірусу і висловився щодо вакцини:

Ніколи не існувало жодної вакцини, яка коли-небудь спрацьовувала. Жодну отруту ти ніколи не зможеш вивести зі свого тіла, у тіла немає коштів, щоб вигнати це все, вона застрягла в тобі назавжди, і ти просто страждаєш від того, чим би вона не була.

З приводу вакцини проти поліомієліту Карпентер сказав наступне:

Ми ніколи не викорінювали цю хворобу. Це було … Ми так і не дізналися … Я вдячний за КОВІД, за те, він що навчив мене справжньої теорії мікробів, і цей вірус створює організм. Ти не здатний заразитися вірусом від когось. Ви самі створюєте віруси, тому що всередині вас є якась отрута або токсин. І це ваші отруєні і токсичні клітини, що створюють вірус, щоб видалити їх з тіла.

Стівен також вважає, що маски не захищають від вірусу. Що стосується самого вірусу, він висловив сумнів у тому, наскільки широко поширений COVID-19:

Хіба бездомне населення не дало нам зрозуміти, що це за вірус? Я маю на увазі, що якщо б цей неймовірно смертоносний, вбивчий вірус поширювався весь цей рік, ми б уже втратили всіх бездомних. Я в цьому впевнений. Але насправді ми їх не втрачали, їх число ставало більше.

У якийсь момент інтерв’ю Стівен сказав:

Набагато легше обдурити людей, ніж дати їм зрозуміти, що їх обдурили. Ніхто не хоче бути дурнем.

Теги:

Залишити коментар