Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

6 причин, чому ви дарма не пішли на концерт Stoned Jesus в Жовтневому

Останній з концертів

У цій всій ковідній ситуації та ідіотизмі влади культурне життя опинилось не те щоб під загрозою — воно справді на грані вимирання. Замість боротьби з вірусом настала боротьба з креативними індустріями. Тепер ніколи не знаємо, коли можна буде востаннє поконцертувати перед черговим локдауном. Часткова відповідь знайдена — концерт Stoned Jesus став останнім перед карантином вихідного дня, закінчившись за дві години до його настання. Тепер невідомо, коли наступного разу побачимо більш-менш масштабні концерти.

Локація

Здавалося б, Stoned Jesus в Жовтневому Палаці — оксюморон якийсь. Команда Сидоренка ще надто молода, як для рок-гурту, що зазвичай виступає в таких залах. Ну куди стоунеру та прог-року до цих величних залів з партерами та кришталевими люстрами. А де слемитись, між рядами? А як всидіти на своєму кріслі, коли навколо таке несеться? Це було справді дивне явище, але від того унікальне. Все ж “Джізасам” личать великі сцени

Старі пісні у нових аранжуваннях

По-перше, сама акустика у Жовтневому досить непогана. Та і звук на концерті був чудовий. Особливо на акустичній частині. Так-так, Stoned Jesus вперше зіграли в акустиці з особливим сетлистом. І пісні першої частини концерту звучали зовсім інакше, ніж ми звикли їх слухати у записі. Особливо Wound, яку не грали наживо з 2016 року, якщо вірити статистиці Setlist.fm. Те, що було тяжкими гітарними баладами, стало частково схожим навіть на творчість 5`Nizza. Та все ж, у яких би аранжуваннях пісні гурту не звучали, вони завжди залишаться впізнаваними за почерком.

Стендап Ігоря Сидоренка

Певне, ні один концерт Stoned Jesus (принаймні, з тих, де побував автор) не обходився без жартів фронтмена. Купуючи квиток на концерт, ви завжди мали в подарунок кілька жартів та самоіронії. Можна було би сказати, що раз концертів немає, Ігор цілком може йти в стендап. Але хіба стендапи нині у кращому становищі, ніж концерти?

Нарешті послухати живого та тяжкого саунду.

Це був перший концерт гурту за рік, концертна географія якого сягає навіть Південної Америки. При нормальних умовах “Джізаси” уже б встигли з’їздити в черговий тур та заявитись на кількох фестивалях. А тут пустка. І помітно, що скучили за лайвами як слухачі, так і самі музиканти.

I`m The Mountain

Велична та прекрасна пісня, яку кожен раз слухаєш, як вперше. Недарма вона стала найвідомішою з жанру стоунеру на ютубі. Як мінімум, хоча б заради цієї пісні варто приходити на концерти Stoned Jesus.

Фото: Павлюк Євген
Теги:

Залишити коментар