Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Exodus розкрили назву нового альбому

Американські трешери Exodus розкрили назву свого нового альбому. Persona Non Grata – саме так і буде називатися диск, який повинен вийти влітку 2021 року на лейблі Nuclear Blast Records.

Майбутній реліз стане наступним після Blood In Blood Out, який став їх першим альбомом після виходу з команди вокаліста Роба Дюкса, який пропрацював з ними дев’ять років, і повернення в колектив Стіва Сузи, який раніше виступав під прапором Exodus з 1986 по 1993 і з 2002 по 2004 роки.

Persona Non Grata записувався в студії в Лейк-Альманоре, штат Каліфорнія. Продюсерами виступили самі музиканти. Зараз йде процес мікшування, над яким працює Енді Сніп.

Гітарист Exodus Гері Холт розкрив назву диска в своєму пості в інстаграмі:

“Ранній показник того, що цей монстр звучить до біса бронебійно! Завтра ми зробимо кілька окремих вокальних речей з @zetrodus, а потім все буде закінчено. Але доведеться довго чекати виходу цього звіра на @nuclearblastrecords”.

В якості гостя на Persona Non Grata виступить колишній гітарист Exodus Рік Ханолт.

Тур в підтримку Persona Non Grata стане для Exodus першим з моменту завершення фінальних гастролей Slayer. У 2011 році Холт почав заміняти Джеффа Ханнемана на концертах Slayer, а з 2013 року став гітаристом групи, залишаючись при цьому учасником Exodus.

Теги:

Залишити коментар