Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Helloween випустять новий альбом влітку 2021 року

Pumpkins United World Tour ознаменував собою початок нової ери для німецьких знакових пауерщиків Helloween і відродження цих метал-легенд. Розширений склад, до якого входить п’ятеро учасників останнього складу групи, а також вокаліст Міхаель Кіскі і гітарист/вокаліст Кай Хансен, випустить свій перший спільний альбом влітку 2021 року, а перший сингл під назвою Skyfall вийде 2 квітня 2021 року на лейблі Nuclear Blast Records.

Skyfall буде доступний на CD, в цифровому форматі і в двох варіантах вінілу. CD, цифрова версія і один з варіантів вінілу будуть включати в себе відредаговану версію Skyfall і ексклюзивний альтернативний мікс Skyfall з іншим розподілом вокальних партій. Обидві ці версії будуть ексклюзивними і не увійдуть в прийдешній альбом. Час звучання синглу складе близько 20 хвилин. Друга версія вінілу буде складатися з синглового версії Skyfall і альбомного треку Indestructible. Передзамовлення можна зробити на сайті лейблу Nuclear Blast Records.

Як говорить прес-реліз, 12-хвилинний трек Skyfall, автором якого є Кай Хансен має атмосферу Keeper Of The Seven Keys, але він не дає повного уявлення про всю концепцію альбому. Текст Skyfall розповідає про висадку інопланетян на Землю і драматичну гонитву, в той час як Хансен, Кіскі і Деріс б’ються один з одним в захоплюючій духом манері і створюють широкомасштабну пригоду. Кліп на Skyfall, продюсером якого виступив Мартін Хауслер, стане самим епічним в історії групи. Він містить тривимірну анімацію і буде змонтований на рівні повноцінних фільмів.

Теги:

Залишити коментар