Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Фронтмен As I Lay Dying госпіталізований з опіком тіла

Фронтмен As I Lay Dying був госпіталізований після отримання опіку, внаслідок якого постраждало 25% поверхні його тіла. 40-річний Тім Ламбезіс підливав бензин у вогнище, коли зіскочила кришка з ємності і рідина полилася на його одяг.

Вокаліст поділився своєю фотографією на лікарняному ліжку з повідомленням:

Не опускайте голову, щоб не трапилося! Я роблю все, що в моїх силах, щоб не сумувати по дорозі в операційну.

Прошу вибачення у своїх друзів за те, що у мене не було часу розповісти що сталося. Кришка впала з каністри з бензином, в той час як я намагався трохи підлити його, щоб розпалити багаття. Бензин пролився на мій одяг і постраждало 25% мого тіла.

Я перебуваю в госпіталі з вечора суботи і, швидше за все, пробуду тут ще пару тижнів. Сьогоднішня операція буде з видалення мертвої шкіри, яку ми не змогли віддерти під час зміни пов’язки на цьому тижні. Це й на краще, тому що не доведеться більше цього робити, і це буде великим полегшенням для мене. Я дуже вдячний працівникам центру, які піклуються про мене.

Я постараюся розповідати про своє одужання. Це буде довгий шлях, але в кінці кінців я повернуся в стрій.

У 2014 році Ламбезіс був визнаний винним за участь в організації замовного вбивства своєї колишньої дружини.

У травні 2014 року музикант був засуджений до шести років тюремного ув’язнення за те, що визнав себе винним у виплаті працівнику поліції, який видав себе за кілера, 1000 доларів за вбивство своєї дружини.

Приблизно два з половиною роки по тому – 17 січеня 2016 року – його випустили зі слідчого ізолятора Каліфорнії і перевели в Відділ по умовно-достроковому звільненню.

Залишити коментар