20200806 182708 0001

Zaxidfest презентує новий проєкт Z Music Battle

Z Music Battle - проєкт, нещодавно анонсований організаторами ZaxidFest, що відбудеться за підтримки Українського Культурного Фонду 29 грудня в онлайн-форматі.

Трансляція об'єднає 4 міста: Львів, Київ, Одесу та Харків. Окрім учасників, які позмагаються за можливість виступити на Zaxidfest 2021 є і запрошені гості: Карна, Лінія Маннергейма, Бетон, The Nietzsche, Брем Стокер та the Stone Bridge.

Переможців, яких буде 4 обере конкурсне журі, у склад якого увійшли організатори фестивалів та музичні експерти зі всієї країни.

 

“Пандемія Covid-19 чи не найбільше вплинула на концертну та фестивальну діяльність. Всі великі фестивалі поставлені на паузу. Величезна галузь – десятки тисяч людей: музиканти, спеціалісти з навколо музичної індустрії залишилися без роботи та основної зайнятості. Саме тому ми запускаємо Z Music Battle – конкурсний онлайн фестиваль, який дозволить нам не зупинятись і повернути музикантам та відвідувачам відчуття великої фестивальної сцени.”

– пишуть організатори Zaxidfest на офіційних сторінках фестивалю.

 

Z Music Battle проходив у кілька етапів: онлайн-голосування та фінал, який транслюватиметься з 13.00 на офіційних сторінках фестивалю та за посиланням на YouTube-канал.

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж