20200806 182708 0001

Відомий продюсер про музичну цифрову індустрії

Продюсер DESMOND CHILD (KISS, Bon Jovi, Aerosmith) в інтерв'ю Music Business Worldwide розповів про те, як стрімінг-сервіс впливає на авторів пісень:

«Дивіться самі: тільки на одній Pandora" Livin 'On a Prayer "має 392 млн прослуховувань, а я за це отримав шість тисяч доларів. Це ж не логічно. Хто взагалі вибере таку кар'єру? Так ніхто. Це не залишає потенційним геніальним композиторам варіантів крім як: «Ні, я хочу утримувати сім'ю, я хочу їсти хорошу їжу і жити в гарному місці, тому я не можу бути автором пісень, я буду ріелтором» - і в світі вже їх стало менше.

При цьому великі корпорації набивають кишені за рахунок нашої музики. Це неправильно, і ми повинні це змінити. Ми обтяжені законодавством, яке давним-давно не відповідає реальному стану речей, і якому вже 76 років від роду. Останній раз його розглядали в 2001 році, коли iPod навіть не був запущений у виробництво. Ми в украй важкому становищі.

Коли з'явився цифровий контент, люди, які захищали права авторів пісень, не були достатньо молоді або утворені для того, щоб зрозуміти, який вплив матиме інтернет на всю сферу. Так що нас, по суті, зрадили, і буде дуже складно, практично неможливо, відновитися від тих помилок, які допустили наші лідери в цей час. Це трагедія.

Люди активно обговорюють втрати у вугільній сфері - вони кричать про сім тисяч чоловік, які втратили свої робочі місця. А знаєте що? За останні десять років музична індустрія втратила мільйон робочих місць. Коли я тільки приїхав в Нешвілл, в 1992 році, тут було п'ять тисяч авторів пісень, а зараз залишилося 232 ».

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж