Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Marko Hietala покидає Nightwish

Басист Marko Hietala покинув групу Nightwish.

Дорогі люди, я покидаю Nightwish і своє публічне життя.

Hietala повідомив, що прийшов до свого рішення в розпал пандемії Covid-19 після того, як “розчарувався” в музичній індустрії.

Уже кілька років я не можу відчувати себе затвердженим цим життям. У нас є велика компанія, яка потребує 9/5 робіт від натхнених артистів, в той же час нечесно ділячись прибутком. Ми – бананова республіка музичної індустрії. Найбільші промоутери турів вичавлюють відсотки навіть з наших власних товарів, виплачуючи при цьому дивіденди на Середній Схід. Очевидно, що деякі теократії можуть забрати гроші з музики, через яку вас там обезголовлять або посадять у в’язницю, не виглядаючи лицемірами. Ось пара прикладів. Минулий рік змусив мене залишитися вдома і подумати. І я дуже розчарувався в цих та багатьох інших речах. Я дізнався, що мені потрібна ця валідація. Для того щоб писати, співати і грати, мені потрібно знайти нові причини і натхнення. Мій Уолден, так би мовити.

Басист натякнув на його боротьбу з хронічною депресією, припускаючи, що це зіграло свою роль в його рішенні покинути групу, в яку він вступив в 2001 році.

Навіть у моїй книзі написано, що у мене хронічна депресія. Це небезпечно для мене і оточуючих, якщо я продовжу. Деякий час назад деякі думки були темними. Не хвилюйтеся, зі мною все гаразд. У мене двоє синів, дружина, сім’я, друзі, собака і багато любові. і я не думаю, що я піду назавжди.

Hietala додав, що він планує виконати невизначені зобов’язання в 2021 році, перш ніж піде з музичної індустрії.

Мені потрібно дещо переосмислити. Я сподіваюся розповісти вам про це в 2022 році. Але це не обіцянка.

Теги:

Залишити коментар