Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Меріліна Менсона звинуватили в насильстві

33-річна зірка серіалу Світ Дикого Заходу Еван Рейчел Вуд розповіла про насильство і знущання в свою адресу від 52-річного Меріліна Менсона, з яким побралася в 2010 році після трьох років стосунків.

У своєму Інстаграмі Вуд опублікувала пост, в якому говорить наступне:

Ім’я мого абьюзера – Брайан Уорнер, який відомий всім як Мерілін Менсон. Він почав доглядати за мною, коли я ще була підлітком, і протягом декількох років знущався наді мною. Він промивав мені мізки і змушував підкорятися. Мені набридло жити в постійному страху відплати, наклепу і шантажу. Я хочу викрити цю небезпечну людини перш, ніж він зламає життя іншим. Я підтримую численних жертв, яким не потрібно більше мовчати.

Пара зустрічалася з грудня 2006 року по жовтень 2008 року. У 2009 році музикант залишив Вуд, переключившись на порноактрису і модель Стою. Однак в грудні того ж року Менсон і Вуд відновили стосунки і незабаром оголосили про заручини. У серпні 2010 року вони розлучилися через «розбіжності».

Кілька років тому король шок-року вигнав зі своєї групи бас-гітариста і бек-вокаліста Твіггі Раміреса, який був звинувачений в згвалтуванні колишньої дівчини.

Як повідомляє Hollywood Reporter, звукозаписна компанія Loma Vista Recordings розірвала контракт з Менсоном після звинувачень на його адресу, заявивши також наступне:

У світлі обурливих тверджень, озвучених Еван Рейчел Вуд і іншими жінками, які звинуватили Меріліна Менсона в знущаннях по відношенню до них, Loma Vista негайно припиняє просування його останнього альбому.

Крім того, музикант втратив роль в серіалі Американські боги. Телекомпанія Starz повідомила, що підтримує всіх жертв насильства, тому виріже з нових серій, які зараз транслюються, всі епізоди за участю Менсона.

Сам співак усі звинувачення на свою адресу заперечує. У своєму Інстаграмі він написав:

Моя творчість і особисте життя вже давно викликають неоднозначну реакцію, проте недавні звинувачення про мене стали моторошним спотворенням того, що відбулося насправді. Всі мої інтимні стосунки були виключно з взаємної згоди. Правда в тому, що хтось – неважливо, як і для чого – вирішив зараз перекрутити минуле.

Залишити коментар