Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Eye Tea випустили відео на майбутній сингл

Український гурт Eye Tea випустив відео на новий трек під назвою The King Is Dead. Найблихчим часом пісня з’явиться для прослуховування на стрімінгових платформах. Переглянути відео можна нижче.

Ми живемо в дуже цікавий час. Старі уявлення про життя, традиції і мораль вже не працюють, але які нові абсолютно незрозуміло. Раніше після смерті королів кричали: “король мертвий! Хай живе король”, але сьогодні ми можемо лише прошепотіти самі собі половину від цієї крилатої фрази, занурюючись в невідомість …

так музиканти описують новий трек.

Гурт Eye Tea остаточно сформував свій склад і назву на початку 2018 року. У березні 2019 року гурт випустив свій перший міні-альбом під назвою Dark Or White який був записаний разом з саунд продюсером Максом Мортоном.

У квітні 2020 року група випустила сингл під назвою Cheaper Stone. Над цим синглом працював саунд продюсер Сергій Сершень. Він же записував із гуртом їх третій сингл The King Is Dead.

У березні 2020 року команда перемогла в українському відборі W:O:A Metal Battle Ukraine, та мала представити Україну на фестивалі Wacken Open Air 2020, в рамках W:O:A Metal Battle. Але у звязку з пандемією, фестиваль та виступ Eye Tea на ньому, перенесено на 2021.

Теги:

Залишити коментар