Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Менеджер Менсона відмовився від подальшої співпраці з ним

Давній менеджер Меріліна Менсона Тоні Кіула відмовився від подальшої співпраці з артистом після звинувачень Еван Рейчел Вуд на його адресу.

Кіула не відповідає на дзвінки і повідомлення представників ЗМІ і не дає ніяких коментарів з цього приводу. Як стверджують Variety, зв’язатися з ним не вдається з понеділка, коли Вуд розмістила пост про Менсона в соціальних мережах.

Кіула працював з музикантом з 1996 року. Він підтримував Менсона в усіх скандальних ситуаціях, включаючи звинувачення через любов до музики артиста хлопця, який влаштував стрілянину в школі Колумбайн.

Після того, як Еван Рейчел Вуд розповіла про харассмент з боку Менсона, її слова підтвердило ще 11 жертв. Зокрема, співачка Фібі Бріджерс написала в своєму Твіттері, що в підлітковому віці була в гостях у Менсона, і той показував їй свою “кімнату для насильства”. Багато також звинувачують оточення співака, яке добре знало про його схильності, але нічого з цим не робило.

Через скандал, що вибухнув лейбл Loma Vista Recordings розірвав контракт з виконавцем, а творці серіалу Американські боги вирізали сцени з ним з нових серій. Епізоди з Калейдоскопа жахів за участю Менсона не показуватимуть зовсім.

4 лютого в будинок Меріліна Менсона приїхали співробітники поліції Лос-Анджелеса з метою перевірити, чи з ним все гаразд. Одне джерело повідомляє, що їх викликав друг артиста, якому той не відповідав на дзвінки. Інше джерело стверджує, що в поліцію надійшло повідомлення про тривожний інцидент, який нещодавно трапився в будинку Менсона. Двері правоохоронцям ніхто не відкрив.

Сам Менсон свою провину заперечує.

Залишити коментар