Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Iron Maiden можуть потрапити в Зал Слави Рок-н-ролу

Iron Maiden, Foo FIghters та Rage Against The Machine увійшли в список номінантів на включення в Зал Слави Рок-н-ролу в 2021 році.

У шорт-лист також потрапили Devo, New York Dolls, Тодд Рандгрен, Керол Кінг, Чака Хан, Дайонн Уорвік, Джей Зі та інші. Семеро з них номінуються вперше, а Rage Against the Machine вже були близькі до введення в Зал Слави в 2019 році, але не набрали потрібної кількості голосів. Якщо Foo Fighters отримають свою нагороду, Дейв Грол виявиться в Залі Слави вже вдруге, перший – з Nirvana.

Фінальний список буде оголошено в травні. Вибирати тих, хто буде включений в Зал Слави Рок-н-ролу будуть члени спеціальної комісії, в яку входить 1000 музикантів, істориків і діячів музичної індустрії. Також будуть враховуватися голоси прихильників, які ті зможуть залишити на сайті Залу.

У 2020 році в Зал Слави були включені Depeche Mode, Nine Inch Nails, T.Rex, The Doobie Brothers, The Notorious B.I.G. і Уітні Хюстон. Через пандемію коронавірусу від традиційної церемонії довелося відмовитися, її замінили на віртуальний захід. В 2021 організатори сподіваються провести реальне шоу в Клівленді в кінці року.

Залишити коментар