Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Дэйв Мастейн записує вокал для нового альбому Megadeth

Дейв Мастейн почав запис вокалу для нового альбому Megadeth, який стане першим після виходу Dystopia в 2016 році.

Робота над релізом ведеться вже не один рік, і під час неї група зіткнулася з кількома перешкодами: рак горла Мастейна в середині 2019 року (від якого музикант повністю вилікувався) і пандемією коронавірусу. Протягом усієї цієї пандемії Megadeth старанно працювали над новим альбомом.

Син фронтмена Дейва Мастейна, Джастіс, недавно опублікував у своєму інстаграмі фотографію свого батька з підписом:

Вокал записується, і він звучить убивчо!.

Під час недавньої розмови з шанувальниками в Zoom, Мастейн розповів про можливу назву альбому:

Попередня назва альбому, яке у нас зараз є, це The Sick, The Dying And The Dead. Але ми можемо змінити її, тому що є декілька інших варіантів. Я зазвичай міняю назви чотири або п’ять разів, перш ніж наважуся на щось.

Що стосується того, коли вийде 16-й альбом Megadeth, то все залежить від ефективності боротьби з пандемією. Девід Елефсон прокоментував:

Ми хочемо мати можливість відправитися в тур, щоб просувати альбом. Безглуздо випускати новий запис в розпал пандемії і не мати можливість підтримати його.

Тому, якщо це означає, що нам потрібно відсунути випуск альбому на більш пізній термін, щоб найбільш ефективно відправитися в тур і просувати альбом, то це відповідне рішення. Але, чесно кажучи, рішення в таборі Megadeth змінюються майже щотижня.

Останній реліз групи Megadeth, під назвою Dystopia, був випущений 22 січня 2016 року. Роком пізніше, однойменна пісня з цього альбому отримала премію Греммі в номінації Краще метал-виконання.

Теги:

Залишити коментар