Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Iced Earth покинули вокаліст і басист

Басист і вокаліст метал-гурту Iced Earth оголосили про свій вихід з команди.

Причиною стала участь ритм-гітариста і засновника гурту Джона Шафера в штурмі Капітолію 17 січня, коли група прихильників екс-президента США Дональда Трампа спробувала перешкодити процедурі оголошення Джо Байдена новим президентом в Конгресі.

Шафер згодом здався владі, був заарештований і на даний момент знаходиться у в’язниці в Індіані. Йому пред’явлено шість звинувачень в порушенні загальнофедерального законодавства, в тому числі в фізичному насильстві всередині урядової будівлі.

Соратники Шафера по гурту опублікували заяву, в якій засудили акти насильства, але жодного разу не назвали свого гітариста на ім’я.

Повідомлення музикантів, які покидають команду, також містять обтічні формулювання. Вокаліст Стю Блок, фронтмен команди з 2011 року, написав, що трапляються події, які змушують “переоцінити свої життя, роботу і майбутню траєкторію”.

Перш, ніж прийняти особисте рішення, мені знадобилися кілька тижнів. Треба було усвідомити ситуацію, а також проявити повагу до людей з нашого табору, які також намагалися усвідомити ситуацію.

написав Блок.

Басист Люк Епплтон також послався на “події і обставини”, в силу яких він вирішив припинити роботу в команді.

Барабанщик гурту Брент Смедлі і гітарист Джейк Драйер ніяких заяв поки не зробили.

Теги:

Залишити коментар