Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Delain стає сольним проектом

Серйозні зміни відбулися і в рядах нідерландського симфо-метал гурту Delain. Відтепер команда буде існувати як сольний проект одного із засновників Мартейна Вестерхольта.

Мартейн написав у своїй заяві:

Delain повертається до свого коріння. В останній рік або близько того співпраця в рамках гурту перестала працювати так само добре, як раніше. Деякі з нас більше не були задоволені своїм нинішнім становищем у команді. Ми всі дуже старалися знайти рішення протягом року, але, на жаль, безуспішно.

В результаті всього цього всі ми підемо своїм власним шляхом і будемо досягати нових цілей поодинці. Мені дуже сумно від того, що наша співпраця закінчилася, але в той же час, я дуже вдячний за всі ті роки, що ми працювали разом. Разом ми подорожували по світу, переживали злети і падіння, досягли багатьох успіхів і справлялися з ситуаціями, які змушували нас вчитися і рости. Нам всім подобалося зустрічатися з нашими фанами і заводити нових друзів по всьому світу. Я хотів би подякувати моїм колегам по гурту і побажати Тімо, Отто, Джоуї і особливо Шарлотті всього самого найкращого в майбутньому. І я дуже сподіваюся, що цей розкол стане для кожного з них справжньою музичною пригодою і приведе нас до нових високих досягнень!

Як би там не було, Delain продовжить жити. Решта вирішили піти різними шляхами, а я вирішив зберегти Delain і буду продовжувати писати і продюсувати музику для проекту, як робив це завжди. Я заснував Delain як проект в 2002 році і на наступному альбомі я повернуся до цього формату, випустивши нову музику за участю спеціальних гостей. Станом на поточний момент, багато знайомих облич повернуться, щоб приєднатися до мене в цій подорожі. Я не можу висловити словами всю ту вдячність, яку я відчуваю до всіх вас, нашим шанувальникам, за те, що ви підтримували нас протягом стількох років. Ваша відданість музиці і спільноті, яку ви створили для нас – це було воістину дещо приголомшуюче. Незважаючи на те, що нинішня ситуація не ідеальна, ніякі зміни не бувають такими спочатку, і я сподіваюся, що ви залишитеся з Delain в цій новій подорожі. Це не кінець Delain. Це кінець одного розділу, але і початок нового.

Шарлотта Весселс сказала у своїй заяві:

Delain був моїм світом майже 16 років, що становить половину мого життя і всю мою кар’єру. Тому я з важким серцем підтверджую, що Delain буде тепер існувати у вигляді сольного проекту Мартейна, і на цьому моя участь в ньому закінчується.

І я знаю, що у вас з цього приводу можуть виникнути питання “чому”. Я це прекрасно розумію і поважаю. Простіше кажучи, це сумний підсумок більш ніж року спроб знайти способи вирішення проблем, що накопичилися, образ і розчарувань. Частина мене відчуває, що я підводжу всіх вас, але я хочу, щоб ви знали, що це рішення було прийнято нелегко, і приношу свої вибачення тим із вас, хто дуже сподівався знову побачити нас всіх разом на сцені після локдауну. До недавнього часу і я думала, що у нас все ще може бути така можливість.

За останні 15 років ми випускали музику, в яку вкладали все своє серце і душу. Ми об’їхали весь світ, відвідали так багато концертних майданчиків і зустріли так багато чудових фанів. Я дорожу всім цим безмірно. Кожен контакт поглядів під час наших пісень, кожне пожимання рук з першим рядом, кожні обійми після шоу (пам’ятаєте обійми?). Наша кар’єра йде від просочених потом і забутих богом дірок і страшних глушин до Уемблі, Вакенів і Парадайзів. Спогади, які ми – група, команда, фени – створили разом, залишаться назавжди. І в кінцевому підсумку, вони для мене важливіше, ніж розбіжності, які ми не змогли подолати, так що сфокусуватися мені хотілося б саме на цих приємних спогадах.

Так що ж далі? Отто, Тімо і Джоуї також залишають Delain, але продовжать створювати музику з власними проектами. Не пропустіть те, що вони роблять. Мені не терпиться побачити і почути, як вони візьмуть світ штурмом. Мартейн продовжить працювати з Delain, і хоча мені спочатку може бути боляче бачити Delain без моєї участі, я бажаю йому всього найкращого в цій новій главі. Як і будь-які взаємини, наше творче партнерство часом вимагало зусиль, але воно також було неймовірно плідним, і я вдячна за все, що ми зробили разом. Нарешті, я сподіваюся, що Delain залишаться позитивною силою в житті кожного. Ми інші, завжди будемо ними, і ніщо цього не змінить.

Що стосується мене, то я буду продовжувати писати і виконувати музику. Це те, що дарує мені радість і дає мету в житті. Я безмежно вдячна за своє дивне співтовариство на Patreon, яке спочатку мало бути сайд-проектом Delain, але тепер це буде основним місцем, де я випускатиму музику і створюю мистецтво. Ця платформа дозволяє мені продовжувати творити незалежно від усіх і від усього, і я вдячна всім, хто робить це можливим. Я присвячую себе тому, щоб давати вам все найкраще і з нетерпінням чекаю можливості творити музичну магію разом з вами. Я вітаю майбутнє з розпростертими обіймами і сподіваюся побачитися з вами в моїй подорожі.

Теги:

Залишити коментар