Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Корі Тейлор розкритикував нову рок-музику

Фронтмен Slipknot і Stone Sour Корі Тейлор, який випустив дебютний сольний альбом в минулому році, в новому випуску подкасту Cutter Rockcast розповів, що на його погляд, більшість сучасних рок-виконавців є звичайними грабіжниками, нездатними створити щось оригінальне.

Я дивлюсь на деякі групи з різним звучанням, і вони звучать так, що стає просто очевидно, що вони послухали тільки пару альбомів, що вийшли зовсім недавно. Але по-справжньому мене засмучують ті, хто беруть вже існуюче і просто переробляють це, називаючи новим, навіть якщо їх творчість повністю похідна. Більш того, ви дізнаєтеся групу, у якої вони крадуть, так як вони навіть не намагаються вкрасти у кількох груп, а просто крадуть у одної.

Але молоде покоління підхоплює їх і каже “Це все наше, бла-бла-бла”, тому що вони втомилися від старих, котрі заявляють, що раніше музика була краще. І я не знаю, хто правий, але я впевнений, що помиляються обидві сторони, так як ми повинні заохочувати будь-яку творчість.

Я теж поганий. Я старомодний чувак. І я все ненавиджу. Я ненавиджу більшу частину нового року. Я ненавиджу виконавців, які провалилися в іншому жанрі, і вирішили випробувати удачу в рок музиці. Але це вже інша історія. Я найгірший. І я ненавиджу все. Але люди вже звикли до мене. Я також закликав молоде покоління мислити за межами того, що ми звикли слухати. Зробіть що-небудь свіже; воно не зобов’язано звучати свіжо, але воно повинно відчуватися свіжо. А якщо воно відчувається мертвим, то і люди будуть вважати це мертвим.

Потім Корі Тейлор, не вдаючись у подробиці, розповів про плани на тури 2021-го під час пандемії.

Slipknot запланували тур по Америці на кінець вересня. І ми нічого не чули про будь-які зміни. Ми спілкуємося з промоутером щотижня. Ми в курсі всіх існуючих обмежень не тільки в Штатах, але і на федеральному рівні. Ми спостерігаємо за ситуацією і відштовхуємося від неї.

Залишити коментар