Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Lacuna Coil влаштували страйк замість онлайн-концерту

Lacuna Coil провели страйк замість обіцяного шанувальникам онлайн-концерту. Таким чином група хотіла привернути увагу до проблем італійських майданчиків.

За деякий час до заходу музиканти повідомили, що проведуть безкоштовне онлайн-шоу в міланському клубі Alctaraz під назвою L ‘Ultimo Concerto (в перекладі з італійської – “останній концерт”). Однак після підключення до трансляції шанувальники усвідомили, що замість виступу Lacuna Coil стали свідками і учасниками страйку, покликаного пролити світло на проблеми, які відчуває музична індустрія через пандемію.

Ми вибачаємося перед усіма, хто дивиться це з різних кінців світу, за те, що ви не побачили наш концерт. Ми просто мовчки стояли, тим самим надаючи підтримку клубам. На жаль, багато майданчиків в Італії і по всьому світу закриті вже рік без будь-яких шансів на швидке відновлення роботи. Ми віримо, що вони заслуговують на увагу, їх потрібно визнавати як важливі для розвитку культури заклади. Сподіваємося, що наша ініціатива приверне загальну увагу до цієї непростої ситуації.

У страйку взяли участь і інші італійські артисти, всього 130 музикантів і гуртів. Незважаючи на те, що шоу було безкоштовним, багато хто був неприємно здивований відсутністю виступу як такого. Вокалістка Lacuna Coil згодом звернулася до шанувальників в Інстаграм:

Звичайно, ми не могли нічого сказати заздалегідь, тому що хотіли наробити більше шуму своєю акцією. Тому я повністю розумію ваше невдоволення і ваш гнів. Повірте, всі ми в Lacuna Coil дуже хочемо мати можливість грати для вас справжні концерти.

У минулому вересні група зіграла онлайн-шоу на підтримку останнього альбому Black Anima. Lacuna Coil планували відправитися в тур з Apocalyptica в травні. Через триваючу пандемію коронавірусу шоу не відбулися.

Теги:

Залишити коментар