Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Розкрита причина смерті Алексі Лайхо

Розкрита офіційна причина смерті фронтмена фінського мелодік-дез-метал гурту Children Of Bodom Алексі Лайхо. За словами його колишньої партнерки по гурту Sinergy Кімберлі Госс, на якій він все ще був офіційно одружений на момент своєї смерті, Лайхо помер від “викликаної алкоголем дегенерації сполученої тканини печінки та підшлункової залози”. Крім того, в організмі Лайхо був ядерний коктейль з знеболюючих і ліків від безсоння.

Алексі помер 29 грудня 2020 року в своєму будинку в Гельсінкі, Фінляндія. Відомо, що в останні роки життя 41-річний співак мав серйозні і тривалі проблеми зі здоров’ям, які і привели до сумного результату.

У січні фінський таблоїд Ilta-Sanomat повідомив, що Лайхо пов’язав себе узами шлюбу з Кімберлі Госс в лютому 2002 року, і пара так і не розлучилася офіційно.

Хоча Лайхо подав на розлучення в листопаді 2002 року, він швидко відкликав свою заяву, а іншої більше ніколи не подавав.

На момент своєї смерті Алексі, як повідомляється, був одружений на австралійській музичній публіцистці Келлі Райт. Однак за фінськими законами Лайхо і Райт не були одружені офіційно, так як Лайхо і Госс ніколи не розривали свій шлюб.

Залишити коментар