Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Мік Марс отримав першу дозу вакцини проти COVID-19

Гітарист MÖTLEY CRÜE Мік Марс отримав свою першу дозу вакцини проти COVID-19. 69-річний рокер завітав до свого Instagram, щоб поділитися фотографією, на якій він вакцинується.

Недавнє опитування Kaisr Family Foundation показало, що майже третина дорослих американців не визначилася з тим, чи хочуть вони вакцинуватися проти COVID-19.

Опитування, яке було опубліковане минулого місяця, показало, що 31 відсоток дорослих збирається почекати, щоб побачити, як це працює для інших людей, перш ніж отримувати вакцину проти коронавірусу.

Дві основні вакцини в Америці продемонстрували 95% ефективності проти коронавірусу.

На кінець січня CDC виявив, що лише 11 на 1 мільйон людей відчували важкі реакції від вакцини Pfizer і лише 2,5 на 1 мільйон людей, які отримували дозу Moderna.

Вакцина Johnson & Johnson, яка стала доступною в США раніше цього місяця після того, як адміністрація США з питань харчових продуктів і медикаментів надала їй дозволи на екстрене використання, була протестована на нових варіантах COVID-19 і показала свою ефективність проти них. Pfizer і Moderna були випробувані до появи цих варіантів.

Теги:

Залишити коментар