Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Helloween випустять новий однойменний альбом

Возз’єднаний розширений класичний склад німецьких пауер-металістів Helloween випустить свій новий однойменний альбом 18 червня на лейблі Nuclear Blast Records.

Перший сингл з диска під назвою Skyfall, вийде 2 квітня. Він буде доступний на CD, в цифровому вигляді і в двох різних вінілових версіях. CD, цифрова версія і один з варіантів вінілу будуть включати в себе відредаговану версію Skyfall і ексклюзивний альтернативний мікс Skyfall з іншим розподілом вокальних партій. Обидві ці версії будуть ексклюзивними і не увійдуть в прийдешній альбом. Час звучання синглу складе близько 20 хвилин. Друга версія вінілу буде складатися з синглової версії Skyfall і альбомного треку Indestructible. Попереднє замовлення можна зробити на сайті лейблу Nuclear Blast Records.

Обкладинка альбому Helloween, яку можна побачити нижче, була створена художником Еліраном Кантором, який раніше працював з Hatebreed, Soulfly, Testament, Iced Earth та Sodom.

У розширений склад Helloween входять вокаліст Міхаель Кіскі і гітарист/вокаліст Кай Хансен поряд з нинішнім вокалістом Міхаелем Вайкатом, гітаристом Сашою Гьорстнером, басистом Маркусом Гросскопфом і барабанщиком Даніелем Льобле.

Продюсерами нового альбому виступили Чарлі Бауерфайнд і Денніс Уорд. Диск був частково записаний на студії H.O.M.E. в Гамбурзі, де у Helloween все і починалося в далекому 1984 році. Для запису нового матеріалу команди використовувалося те ж звукозаписне обладнання, що і для таких альбомів, як Master Of The Rings, Time Of The Oath і Better Than Raw. Зведення було зроблено в студії Valhalla Studios Рональдом Прентом (Iron Maiden, Def Leppard, Rammstein). Команда також оголосила, що Helloween буде поверненням до їх “коріння”.

Попереднє замовлення диска стартує 26 березня.

Теги:

Залишити коментар