Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Барабанщик The Exploited госпіталізований

Віллі Бюкен, барабанщик всім відомого панк-гурту The Exploited, був госпіталізований після серцевого нападу. Команда розповіла про це шанувальникам на своїй офіційній сторінці в Facebook, в той час як Уолтер Бюкен чекає в лікарні інформацію про стан свого брата.

Уотт написав на Facebook сторінці команди:

Передаємо найкращі побажання Віллі Бюкену. У нашого барабанщика і мого брата вчора ввечері стався серцевий напад. Зараз в госпіталі чекаємо інформацію, що з ним буде далі.

Рік тому The Exploited продовжили гастролі, незважаючи на початок пандемії COVID-19. Панк-гурт успішно виступив в Новій Зеландії з 13 по 15 березня, після чого були змушенні скасувати свої концерти в Австралії в кінці місяця.

Уотт говорив:

До біса коронавірус! У мене було 5 серцевих нападів, інфаркт і у мене встановлено кардіостимулятор. Ми не якісь там сосунки з Green Day, ми – реальні пацани. Немає небезпеки, що ми скасуємо наші шоу. Punks Not Dead!

Проблеми з серцем у Бюкенів не в перший раз. Вокаліст команди в 2014 році переніс серцевий напад прямо на сцені. У 2017 Уотт був госпіталізований вдруге з дуже серйозним серцевим захворюванням.

Теги:

Залишити коментар