Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

KARNA ЗНОВУ В ДОКЕРІ: ЧОМУ ГУЦУЛ-МЕТАЛ – ЦЕ ЗАВЖДИ SOLD OUT

Карантин не карантин, але варто Карні оголосити новий концерт, то тільки встигай хапати квитки. Цього разу місця в Docker Pub розібрали за пару днів і франківчанам довелось організовувати додаткове шоу 18 березня.

То чому ми так любимо цих хлопців та їх гуцул-метал?

Чому брати білети на Карну варто, не задумуючись

Карна – крутий вітчизняний продукт, в котрий вкладена душа. Але сьогодні не про це. Концерти гурту – як зустріч старого друга: знаєш його, як облупленого, але вам завжди круто та цікаво вдвох. То в чому ж, власне, фішка виступів наших гуцул-металістів?

Карна – це коли ти точно знаєш, що буде класне шоу

Цей концерт не став виключенням. А ще як врахувати, що ми через пандемію дуже зголодніли по відриву… Та й хлопці з гурту явно також. Не встигли вони вийти та відлабати свій “Гуцул-Метал”, одразу ж заговорили з гостями. Казали, що скучили і що цього разу довго зі сцени не підуть. Далі рубанули для розігріву “Вітролом” та “Полтергейст”. Вже на “Ватрі” почала пружинити під ногами підлога. Народ себе не стримував. Тепер завжди відриваємось, як в останній раз. Як каже Влад Ярун: «Хто не скаче, той ковід».

Карна – це крутити аркани

Якщо комусь здається, що в пабі мало місця для арканів, то можемо посперечатись. Недільним вечором в Докері на Богатирській не тільки аркани крутились, але й слем організувався під баром, та й не один раз. І музикантам не довелося нікого припрошувати. По-перше, для арканів у них є однойменний трек “Аркан”. По-друге, фани в Карни шалені, самі все можуть.

Карна – це класні флешбеки до старого матеріалу

Це не історія про те, як гурт виїжджає на старих хітах. В Карни сильний новий матеріал, але подорож у минуле – то святе. Цього разу ностальгували з треками “Залиши”, “В обіймах сплячого сонця”, “Ті, що танцюють на голові” та “Серце”. Під “В хаті моїй дідько” ледь не вигнання бісів влаштували. Бо ж Карна – це безумство. І “Про Стефана” не забули. Куди без нього та його прибору?

Карна – це душевно про важливе

«Рубай метал, а не Карпати!». Таке гасло синглу “Синевир”, що хлопці випустили цього лютого. Не хочеться зараз про сумне, проте наші чарівні Карпати потерпають від нас же самих. У пісні музиканти привертають увагу до проблеми вирубки лісу та браконьєрства. Маємо змогу не тільки слухати улюблену музику, проте й задуматись над власними діями.

Карна – це завжди сюрпризи

Іноді сюрпризи й для самого гурту. Цього разу Олекса Ярош трохи забував слова пісень – мабуть, від емоцій. Пару разів партачили з інструментами решта учасників. Проте це було мило і якось освіжило шоу. А ще для гостей підготували дві прем’єри. Перший трек “Двоє” – кавер на пісню гурту Фантом-2. Команда (теж, до речі, з Франківська) виступала в другій половині 90-х та грала музику в стилі євроденс. І оцей техно-гуцул-метал, який ми почули, виявився досить неочікуваним.

Друга нова пісенька називалась “Добрий вечір” – і то вже була суто Карна. Трек приймали тепло, перше враження він склав чудове.

Карна – це коли ти можеш відсвяткувати ДР прямо на сцені

Того вечора у залі був присутній брат Влада Яруна – Руслан. Хлопцю виповнилось 35 років і на честь цього він отримав не тільки порцію музла, але й святковим тортом в лице (добре, що без свічок). Оце справжнє привітання у стилі метал!

Карна – це трохи концерт на замовлення

Вірите або ні, хлопці легко можуть заграти пісню, котру не планували, або яку попросив зал. Цього разу ми отримали «Милу» на замовлення. Ще хтось дуже просив “Сміття”, проте тут не обломилося. Мабуть, з цього треку дуже багато пилу довелось би стерти.

Карна – це традиційні танці на барній стійці

В цьому шоу навіть більше, ніж завжди: до найсміливіших дівчат приєднався ще й Влад Ярун. Від зі своєю гітарою рубав метал на барі, обвішаний фанами, під традиційний для такого дійства OST “Party на Прикарпатті”. Без перебільшень – в захваті були всі!

Карна – це найгарячіші заклики на біс

Не можливо цих хлопців просто взяти та відпустити, коли вони кажуть, що концерт закінчився. І якщо уявити ситуацію, в якій Карнійці не змогли б вийти на біс з якихось фантастичних причин, фани, мабуть, зламали би ту барну стійку та винесли музикантів на руках. Але біс цієї неділі, звичайно ж, був. Повітроломили по другому колу та влаштували ще одну “Party” в Docker Pub. Не останню паті, це точно.

Наостанок додаймо ще один – найламповіший – пункт до списку крутості колективу: Карна – це фани з різних поколінь та культур. На той самий виступ приходять батьки та діти. Різниця між прихильниками гуцул-металу сягає 10-ти, 15-ти, 20-ти років – чи це не круто? І це крім всього значить, що якісна важка та одночасно душевна музика made in Ukraine об’єднує людей та не втрачає актуальності.

Фото: Дудка Таша

Теги:

Залишити коментар