banner TMS

 

Amorphis випускають концертний альбом

У той час як концерти і радісні натовпи фанатів чим далі, тим більше здаються далеким минулим, фінські металісти Amorphis повертають нам частину цієї незрівнянної енергії, якої так відчайдушно не вистачало багатьом з нас.

Фанів чекає концертний альбом під назвою Live At Helsinki Ice Hall, записаний під час спеціального шоу в рідному місті музикантів, яке відбулося 7 грудня 2019 року, коли фіни і не підозрювали, що це буде один з останніх концертів перед спалахом пандемії на початку 2020 року. 15-трековий диск загальною тривалістю понад півтори години відправить вас в подорож по кращим композиціям Amorphis за останні 30 років.

Дата виходу альбому запланована на 21 травня, 2021 року.

 

Helsinki Ice Hall, що тут ще сказати ... те саме місце, де ми бачили такі групи, як Deep Purple, Iron Maiden, Metallica і багато інших в 80-і роки, коли ми були ще дітьми. Я впевнений, що ми всі мріяли коли-небудь зіграти там. У нашому рідному місті Гельсінкі, де для Amorphis все почалося 30 років тому. Так що я б сказав, що на цьому концерті, останньому в турі по Фінляндії ми всі відчували щось особливе. Я вважаю, що цей запис - дуже чесна картина того, як ми граємо наживо, адже там немає ні краплі виправлень, за винятком, звичайно, потужного мікшування і мастерингу. Коли я слухав цей альбом деякий час назад, я зрозумів, як сильно сумую за живим шоу і живого виконання наших пісень. І ми поняття не маємо, коли знову вийдемо на сцену в наступний раз на тлі цієї дикої ситуації з ковідом і всім іншим ... Так що будьте здорові, бережіть себе і сяйва всім вам, сподіваюся, скоро побачимося на гастролях.

ритм-гітаріст команди Томі Койвусаарі.

 

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

 

donatebig4