Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Amorphis випускають концертний альбом

У той час як концерти і радісні натовпи фанатів чим далі, тим більше здаються далеким минулим, фінські металісти Amorphis повертають нам частину цієї незрівнянної енергії, якої так відчайдушно не вистачало багатьом з нас.

Фанів чекає концертний альбом під назвою Live At Helsinki Ice Hall, записаний під час спеціального шоу в рідному місті музикантів, яке відбулося 7 грудня 2019 року, коли фіни і не підозрювали, що це буде один з останніх концертів перед спалахом пандемії на початку 2020 року. 15-трековий диск загальною тривалістю понад півтори години відправить вас в подорож по кращим композиціям Amorphis за останні 30 років.

Дата виходу альбому запланована на 21 травня, 2021 року.

Helsinki Ice Hall, що тут ще сказати … те саме місце, де ми бачили такі групи, як Deep Purple, Iron Maiden, Metallica і багато інших в 80-і роки, коли ми були ще дітьми. Я впевнений, що ми всі мріяли коли-небудь зіграти там. У нашому рідному місті Гельсінкі, де для Amorphis все почалося 30 років тому. Так що я б сказав, що на цьому концерті, останньому в турі по Фінляндії ми всі відчували щось особливе. Я вважаю, що цей запис – дуже чесна картина того, як ми граємо наживо, адже там немає ні краплі виправлень, за винятком, звичайно, потужного мікшування і мастерингу. Коли я слухав цей альбом деякий час назад, я зрозумів, як сильно сумую за живим шоу і живого виконання наших пісень. І ми поняття не маємо, коли знову вийдемо на сцену в наступний раз на тлі цієї дикої ситуації з ковідом і всім іншим … Так що будьте здорові, бережіть себе і сяйва всім вам, сподіваюся, скоро побачимося на гастролях.

ритм-гітаріст команди Томі Койвусаарі.

Теги:

Залишити коментар