Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Концерти MOTANKA в Києві перенесено

У зв’язку із запровадженням локдауну у місті Київ, концерти гурту MOTANKA, які мали відбутися цього місяця перенесено на травень.

У рамках цих виступів звучатимуть акустичні версії пісень з дебютного альбому гурту, а також інші рідкісні пісні, які можна почути лише наживо. Ця акустична програма вже встигла підкорити фанів із різних міст України, Польщі та Німеччини – міжнародні продажі акустичного альбому складають понад 10 000 примірників. Космічна подорож чекає на кожного, хто відвідає цей концерт. Це нове, відмінне від звичного звучання гурту. Це легка, гіпнотична та романтична музика, що поєднує фолк, ембієнт та містику.

Переможці Metal Battle 2018, який проводиться в рамках фестивалю Wacken Open Air, підписанти Napalm Records, переможці BUMA 2019 – це все гурт MOTANKA. Після зимової паузи колектив зіграє свої перші акустичні концерти у Києві 12 та 13 травня на Сцені 6 у стінах Національного центру Олександра Довженка.

Квитки на 12 травня та 13 травня

Минулого року, Віктор Жалнін в інтерв’ю для Український Рок розповів про те, що група працює над новим матеріалом і вже готово близько 4-5 пісень для нового альбому.

Гурт заснований у місті Луцьк в 2015 році та за минулі роки встигли привернути увагу топових ЗМІ з усього світу, поїхати на Wacken Open Air, підписати контракт з австрійським лейблом Napalm Records, були номіновані на престижну премію Yuna 2020, та отримали статуетку від BUMA, як кращий метал гурт 2019 року.

Однойменний альбом Motanka вийшов влітку 2019 року на відомому австрійському лейблі Napalm Records та вже увійшов топ європейських медіа, таких як Metal Hammer, Rock Hard, Metal.de.

Теги:

Залишити коментар