Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Lordi випустять сім нових студійних альбомів

Фінські металісти Lordi випустять в жовтні сім нових студійних альбомів. Диски стануть першим новим матеріалом команди з моменту виходу Killection в 2020 році – збірника, що містить пісні, які Lordi склали б, якби група існувала між початком 1970-х і серединою 1990-х років.

Через тиждень після того, як тур Killectour на підтримку збірки був перерваний в березні 2020 року, я усвідомив, що нам потрібно якось використовувати вільний час. Було ясно, що прийшов час почати планувати новий альбом, хоча Killection був випущений всього за два місяці до цього. Я подумав, що саме нудне, що ми могли б зробити після Killection, – це випустити ще один базовий альбом Lordi. Мені дуже подобалися різні стилі пісень, записи і продюсування, які присутні на Killection, але якби ми склали другу частину, це було б нецікаво. Оскільки Killection – це вигадана компіляція з вигаданого бек-каталогу, якого насправді не існує, у мене виникла думка, що єдине, що може його перевершити – це скласти і випустити цей самий вигаданий бек-каталог. І до Хеллоуіна 2021 року цей вигаданий бек-каталог більше не буде таким, він насправді буде існувати … принаймі, по більшій частині. Моя первісна ідея полягала в тому, щоб випустити 10 альбомів, але лейбл сказав, що це безумство. Але сім – це число, яке вони вважали більш-менш розумним, ха-ха-ха! Таким чином, ми отримаємо від Lordi не тільки 11-й альбом, а й 12-й, 13-й, 14-й, 15-й, 16-й і 17-й альбоми одночасно. Який ще рок-гурт робив подібне раніше? Відповіді немає.

лідер команди, містер Лорді.

Всі альбоми будуть звучати по-різному, відмінно один від одного, всі вони витримані в різних стилях і відносяться до різних вигаданих епох на часовій шкалі Killection. Між іншим, п’ять з семи альбомів вже готові, а шостий вже в роботі.
Теги:

Залишити коментар