Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Netflix знімуть байопік про KISS

За повідомленням Deadline, стрімінговий сервіс Netflix близький до укладення договору на зйомки байопіку про KISS під назвою Shout It Out Loud. За право працювати на фільмом боролися різні компанії, і Netflix нарешті здобув перемогу.

Режисером фільму стане норвежець Хакім Роннінг, автор фільмів: Малефісент. Володарка тьми і Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казки. Сценарій напише Оле Сандерс. Джин Сіммонс і Пол Стенлі будуть брати активну участь у створенні байопіка, в центрі сюжету якого буде історія становлення та дружби двох музикантів, а також поява гурту, який завоював весь світ. У Shout It Out Loud прозвучить декілька пісень KISS, в тому числі титульна і Rock and Roll All Nite.

В останні роки різко зріс попит на байопіки про рок-музикантів. Після приголомшливої ​​популярності Богемської Рапсодії про Queen (фільм зібрав в світовому прокаті більше 900 мільйонів доларів) Netflix також звернулися до цього кіножанру і випустили кіноадаптацію мемуарів Motley Crue під назвою Бруд. Реліз фільму привів до нової любові до гурту, що призвело до збільшення продаж їхніх альбомів. Частково через такий успіх, Motley Crue вирішили возз’єднатися і відправитися в тур з Def Leppard і Poison, який зі зрозумілих причин довелося відкласти до кращих часів.

Теги:

Залишити коментар