Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

1914 ВЕЗУТЬ ДО КИЄВА НОВИЙ АЛЬБОМ

Львівські блек-н-дез металісти 1914 не дають концертів – вони роблять шоу, в котрих проживають історії зі своїх пісень. Приходь на київський виступ, щоб відправитись у темну подорож разом з музикантами. Тим більше команда презентуватиме треки з нового альбому!

Де зустрічаються страх та зброя

Свіжа платівка львівської банди називається «Where Fear and Weapons Meet». Робота побачила світ 22 жовтня. Тематично вона продовжує попередній альбом «The Blind Leading the Blind» (2018) – війна, безліч відданих життів та зруйнованих доль, безглуздість цього всього… Проте в новому матеріалі все ж є надія на хороше, а деяких персонажів чекає повернення додому та який не який хеппі енд.

Передувала виходу альбому яскрава прем’єра – відео на пісню «…And a Cross Now Marks His Place». Гостьовим вокалом треку став голос Ніка Холмса з легендарних Paradise Lost. Якщо ще не слухав, обов’язково заціни пісню – Нік разом з Кумаром чудово звучать разом у приспіві!

А як послухаєш, одразу бери квиток на концерт >>> https://concert.ua/uk/event/1914

Виступ 1914 варто відвідати хоча би раз. Навіть якщо ти не фан, приходь заради музики, образів, атмосфери. Та щоб переконатись, що наші банди не просто не поступаються іноземним, але й деколи значно їх обходять.

Місце зустрічі – київський клуб Atlas (вулиця Січових Стрільців, 37-41).

Будь там 19 листопада!

Теги:

Залишити коментар