20200806 182708 0001

На концерті BRING ME THE HORIZON помер шанувальник

Тридцятого листопада на виступі BRING ME THE HORIZON в лондонському залі Alexandra Palace один з шанувальників помер. Про це, зокрема, повідомив в серії твітів (пізніше вони були видалені), син Bruce'a Dickinson'a, Griffin Dickinson. Трохи пізніше представник майданчика заявив, що на арені "мав місце медичний інцидент".

 

Сьогодні в інтерв'ю в The Independent він прокоментував те, що трапилося так:

«Після заяви, зробленої вчора ввечері, ми хотіли б уточнити, що це був трагічний медичний інцидент, ніяк не пов'язаний з серйозними заходами безпеки на всіх або конкретно наших подіях. Проте, ми вважаємо, що ми повинні прокоментувати ту неточну інформацію, яка циркулює в соціальних мережах. У місці проведення концерту перебувало понад 150 співробітників служби безпеки.

У Alexandra Palace є досвідчена команда із забезпечення заходів, що включає охоронців і повноцінну команду медиків, розташованих в залі. Ми тісно співпрацюємо з місцевими органами влади, органами ліцензування та аварійно-рятувальними службами, щоб гарантувати, що правила і вимоги, що стосуються планування заходу завжди виконувалися на високому рівні».

 

Залишається невідомим, як помер шанувальник, але деякі з учасників концерту стверджують, що людина на ім'я "Алі" була виведена з натовпу з десятитисячного залу представниками служби безпеки.

Медичні працівники були викликані на місце в п'ятницю незадовго до десятої години вечора після повідомлення про те, що комусь в залі стало погано, але врятувати людину не вдалося. Представник лондонської служби швидкої допомоги повідомив, що чоловік помер на місці події.

 

«Ми відправили на місце події бригаду швидкої допомоги, фельдшера в машині швидкого реагування, додаткового фельдшера і нашу групу на місце. Перший з наших медиків виявився на місці менш ніж через три хвилини».

 

У суботу BRING ME The HORIZON опублікували коротку заяву про цю подію:

«Словами не передати, наскільки ми були шоковані цим вечором, коли почули про смерть молодої людини на нашому шоу минулого вечора. Приносимо найглибші співчуття його родині та близьким в цей жахливий час. Пізніше ми повніше прокоментуємо, те що трапилося».

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com