OZZY OSBOURNE переніс тур на осінь

Слідом за першими чотирма концертами, OZZY OSBOURNE оголосив про скасування всієї частини європейського туру "No More Tours 2" за приписом лікарів:

«Я абсолютно спустошений тим, що змушений скасувати європейську частину туру. Походу все, до чого я так чи інакше прикладаю руку з жовтня, перетворюється в лайно. Спочатку інфекція стафіллока в пальці, тепер звалився з застудою і бронхітом.

Я змушений принести вибачення всім шанувальникам, хто демонструє свою прихильність протягом усіх років моєї кар'єри до мене, моєї групи, моїй команді і JUDAS PRIEST за те, що засмутив всіх вас. Однак я обіцяю, що тур з JUDAS PRIEST буде завершено. Зараз ми переносимо все на початок вересня. І ще раз, прийміть мої вибачення. Так благославить вас бог, з любов'ю, Ozzy».

Квитки можна здати на місцях покупок, вони будуть дійсні на перенесені дати.

Планується, що тур буде продовжений дев'ятого березня в Австралії, після чого Ozzy приїде в Нову Зеландію і Японію, а вже потім на два місяці поїде в тур по Північній Америці. Новина про перенесення туру з'явилася через кілька днів після того, як Ozzy в Інстаграм повідомив, що від кашлю в його оці лопнула кров'яна судина.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Схожі статті: