Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

В Києві відбувся землетрус з епіцентром у “Stereoplaza”

Поки всі відпочивають, в Києві відбувся землетрус з єпіцентром у “Stereoplaza”. В понеділок, 29-го квітня, до нас завітали шведські металюги In Flames у рамках туру з новим альбомом “I, The Mask”.

Люди почали збиратися під входом до зали вже о третій годині дня. І навіть ненайкраща погода не псувала людям нострою – всі були в передчутті тотального розриву.

О 20:09 на сцені з’являється гітарист гурту Бйорн Гелотте, лунає інтро першої композиції нового альбому – Voices. Люди починають запалюватися. Продовжується концерт композицією Everything’s Gone.

Приємним сюрпризем для фанів стає виконання зі сцени хіта Pinball Map, з альбому 2000 року Clayman. Люди відриваються та слемляться під жорсткі рифи.

Найцікавіше починається після четвертого треку – Where the Dead Ships Dwell. Фронтмен гурту, Андерс Фріден, просить зал розійтися в сторони. Запалюється світло, починає грати Call My Name і натовп зривається у Wall of Death.

На десятому треці настрій змінила композиція – Here Until Forever. Трохи лірики розбавили атмосферу та дали фанам можливість перевести дух.

Після цього знови почали розкачувати зал і під Burn слем понісся з новою силою. Після старого, але від цього не гіршого, My Sweet Shadow, шведи підготували секретну зброю. Як на мене, найкрутіший трек нового альбому – I am Above. Під час його виконнаня мене остаточно розірвало (те що залишилося під кінець концерту).

Увесь цей час на сцені знаходилась світлова інсталяція, яка є частиною турового шоу і доповнює атмосферу на 11/10.

Єдина річ, яка трохи замазала враження від концерту – це якість звуку. На жаль гурт не привіз свій апарат.

Але без приємних сюрпризів теж не обійшлося! У концерті брав участь колишній гітарист Megadeth – Кріс Бродерік.

Впевнений що зі мною погодяться більшість хто там був: розрив видався остаточним та безповоротним! З нетерпінням чекаємо наступного шоу!

Сет-ліст:

 1. Voices
 2. Everything’s Gone
 3. Pinball Map
 4. Where the Dead Ships Dwell
 5. Call My Name
 6. Monsters in the Ballroom
 7. All for Me
 8. (This Is Our) House
 9. Deep Inside
 10. Here Until Forever
 11. The Chosen Pessimist
 12. Leeches
 13. Burn
 14. Colony
 15. My Sweet Shadow
 16. The Truth
 17. I Am Above
 18. Cloud Connected
 19. The Mirror’s Truth
 20. The End
Фото: Павлюк Павло
Теги:

Залишити коментар