Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Lost Society відлабали в MonteRay

Цієї неділі, 15го вересня в столичному MonteRay відлабали – Lost Society. Патлаті фіни привезли з собою відбірний треш-метал з жорсткими рифами.

Висікають чуваки і справді на рівні. Їх гітари звучать ніби іскри висікають із залізобетону. Звук щільний, потужний, важкий але було одне але. Басиста було чутно за концерт всього декілька разів і то на беках – весь низ безпросвітно задавила бас-бочка.

Однак це ні разу не зупинило нікого від крутого відриву. Людей зібралося не дуже багато, але неслось мощно! Мош-піт не припинявся добрих пів концерту.

Першу половину пацани розкачували і ловили хвилю. Найцікавіше почалось після восьмого треку – I Am the Antidote. Від гітарних соляків на світловій швидкості всі завалили.

Після цього ще одна несподіванка, кавер на Rage Against the Machine – Guerrilla Radio. Ось чого не очікував почути на концерті фінського трешу, того не очікував.

Після цього зіграли Those Who Oppose Me і Deliver Me. Продовжили непоганим драм соло і треком No Abslution. Подякуваши українським фанатам чуваки покинули сцену.

Довго тримати інтригу не стали, повернулися за хвилину і вальнули на останок Riot.

В цілому концерт видався драйвовим, хоча банді є куди ще розвиватися. Чекаємо наступного їх приїзду.

Теги:

Залишити коментар