Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Static – X зіграли концерт у рамках туру пам’яті Уейна Статіка

18-го вересня, в столичному Atlas, Static – X зіграли концерт у рамках туру пам’яті Уейна Статіка.

Уейн трагічно загинув у 2014 році і майбутнє гурту різко потемнішало. І ось, у 2018 році статіки приголомшили всіх своїх фанатів анонсуваши цілий тур. Його приурочили до двадцятої річниці першої платівки – “Wisconsin Death Trip” – та звичайно світлій пам’яті Уейна.

Образ фронтмена втілився у персонажі – Зіро (ориг. Xer0). Наскільки цей персонаж видвася переконливим ми розкажемо трохи пізніше, а зараз про сам концерт.

Почали виступ, як всі поважаючи себе рок зірки із запізнення. Плейбеком почала грати “December” в пітьмі на сцені з’явився барабанщик – Кен Джей. За хвилину вийшли Тоні і Коічі. А також Зіро. В масці що повністю приховує обличчя, в перуці із зачіскою в стилі Статіка, в костюмі що закриває все від костяшок над кедами і до пальців рук.

В інтерв’ю перед туром группа говорила що довго шукала свою людину і не даремно. По слухах під маскою приховується Едсель Доуп, давній друг банди. Але якщо персонаж задуманий саме як інкарнація образу Уейна Статіка то не важливо хто ж насправді під маскою.

Стартанули шоу із Bled for Days і почали розривати натовп з першого ж рифу. Продовжили заглавною композицією дебютної платівки – “Wisconsin Death Trip”. Взагалі більшість треків були саме з першого альбому, 10 з 17 якщо бути точним.
Мош-піт нісся нон стопом від початку концерту до самого кінця. Фанати підспівували в унісон старі треки. Було просто вогнянно!

Також вальнули 4 треки із альбому “Machine” і по одному з Cannibal, Shadow Zone та Start a War.

Відчувалося що чуваки намагалися створити ту неперевершену атмосферу початку 2000 років. Static – X в повному складі, улюбленні треки – наче справді повернувся на 20 років назад.

Єдине що трохи розчарувало – всього 17 треків в программі. Відіграли їх трохи більше ніж за годину.

Не дивлячись на час виступу це був неймовірно вогнянний концерт, але попереду ще більше!
Читайте наші інші матеріали по найближчим концертам і готуйтеся до настпуних вривів!

Фото: Дудка Таша 
Теги:

Залишити коментар