Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

В столичній Stereoplaza відіграли концерт культові Evanescence

В цю п’ятницю, 20-го вересня, в столичній Stereoplaza відіграли концерт культові Evanescence. Багато хто пам’ятає їх шалену популярність 15 років назад. Золоті часи коли “Bring Me to Life” звучав з кожного радіо і на кожній дискотеці.

Не так багато гуртів грають більше двох десятків років залишаючись актуальними. І така кількість накопиченого досвіду відчувається в тому що вони роблять. На їх концертах одразу розумієш сенс слова фірма́. Але давайте про все по порядку.

Про розігрів:

Дивна банда з Греції з не менш дивною назвою. Хто такі Project Renegade і чи вписалися на роль розігріву? Ну вписалися бо звучать як Evanescence на мінімалках. Але навряд чи я буду їх слухати, чи комусь рекомендувати.

Власне не розігрів ми ходимо слухати на концерти, тому не засмучуємося і через п’ятнадцять хвилин на сцену таки виходять головні гості вечора. Поїхали!

Про звук:

Особливих очікувань будувати не доводилось, оскільки Stereoplaza тут непередбачувана. Деякі банди звучать на відмінно, а деякі ну просто піпець.

Сталося те, до чого я був не готовий – зазвучав Imperfection і це було дуже круто. Все збалансовано, чутно кожну деталь, мій респект технічній команді.

Правда було забагато беків, але то не випадково і про це ми ще поговоримо.

Окремо хочеться виділити частини концерту з роялем.

Дуже душевно прозвучав Lithium. В другій частині шикарний Lost in Paradise. Все ж таки лірика це завжди було про американців з Літл-Року.

Всього зіграли 17 треків, причому більшість була з Evanescence та Fallen. Сетліст – https://bit.ly/2kWd5PD

Про світло:

Найбільше приємне здивування це світло. Просто одне з найкращих концертних світлових шоу, що я бачив. Кількість апарату зашкалювала. Ідеальні таймінги до останнього спалаху софіта. Справді фірма́.

Про вокал:

На записах вокальні партії Еммі пробирали дуже глибоко. Вживу цього невистачило. І не сказати що співала не в ноти, і не сказати що не дотягувала, але такої сили в голосі як в 25 вже нема.

Особливо це було помітно на протяжних приспівах. Але тут рятувала бек вокалістка. Власне тут стає зрозуміло чому накрутили так багато беків.

То як концерт?

Після опису окремих деталей та елементів виступу може скластись враження, що як мінімум дуже непогано, а може навіть вогонь?

Але є одне але.

Я вийшов з концерту і розумів що щось не те. Хоча не доганяв що саме. Я був вражений просто пушечною ілюмінацією, звук теж дуже порадував, але настрій був так собі.

Трохи згодом до мене дійшло. Качнуло за весь концерт всього двічі. На гітарному програші Whisper і на останній перед бісом – “Bring Me to Life (ну а як же)”.

Ось така дивина, виглядає дуже круто, але зовсім не качає.

Фото: Павлюк Павло

Залишити коментар