Foo Fighters випустили міні-альбом 01070725

Foo Fighters раптово випустили міні-альбом раритетів і каверів 01070725. У нього увійшло п'ять треків, в числі яких - кавери на пісні Arcade Fire і Dead Kennedys. Решта три пісні пов'язані з альбомом Echoes, Silence, Patience and Grace.

Версія Keep The Car Running Arcade Fire була записана під час фестивалю Six Weeks of Summer в 2007 році. Кавер панк-пісня Holiday In Cambodia Dead Kennedys була викона групою на церемонії MTV Awards в тому ж році. Крім них в міні-альбом увійшов трек If Ever, який до цього видавався як бісайди до лід-синглу з Echoes, Silence, Patience and Grace - The Pretender. Ще одна композиція - Seda - є бонус-треком до японської версії альбому. Нарешті, в міні-альбом увійшла демо-версія пісні Come Alive.

Цей реліз - один із серії міні-альбомів, які група поступово випускає напередодні 25-річчя дебютного лонгплея Foo Fighters. Першим в червні вийшов ЕР 00950025 з трьома піснями, записаними під час фестивалю Reading 1993 року.

photo 2019 09 27 23 15 02

Останній повноцінний альбом групи Concrete & Gold вийшов в 2017 році. З моменту його виходу Foo Fighters майже постійно перебували в турі. У найближчому майбутньому команда планує взяти перерву у виступах і почати роботу над новим лонгплеєм, деякі начерки для якого у Грола вже є.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Схожі статті: