Metallica скасовує гастролі через запой фронтмена

Джеймс Хетфілд протягом багатьох років боровся з алкогольною залежністю і тепер змушений знову лягти в клініку на реабілітацію.

Культова рок-група Metallica скасовує гастролі через запой фронтмена Джеймса Хетфілда. Повідомлення про перенесення туру по Австралії і Новій Зеландії розміщено на офіційній сторінці колективу в Facebook.

 

 

Звернення від Ларса, Керка і Роба.

«З великим жалем змушені повідомити нашим фанатам і друзям, що нам доведеться відкласти прийдешній тур в Австралії і Новій Зеландії.

Як багато хто з вас знають, наш брат Джеймс багато років бореться із залежністю. На жаль, зараз йому потрібно пройти новий курс терапії, щоб одужати.

Ми маємо намір приїхати до вас, як тільки дозволить здоров'я і розклад, і неодмінно повідомимо вас про це.

Повторимося, нам дуже шкода доставляти всім вам такі незручності. Особливо нашим найвідданішим фанатам, які долають величезні відстані заради концертів. Ми дуже вдячні за ваше розуміння і підтримку Джеймса і, звичайно ж, як завжди дякуємо за те, що є частиною сім'ї Metallica.

Вартість квитків, придбаних на концерти в Австралії і Новій Зеландії, включаючи фан-пакети, буде повністю повернута. Всі деталі про те, як повернути гроші будуть вказані на сайті metallica.com

1 978403

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Схожі статті: