Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Dimmu Borgir ненадовго відкрили портал в пекло у столичній Stereoplaza

Світові легенди блеку, Dimmu Borgir, ненадовго відкрили портал в пекло у столичній Stereoplaza 27-го вересня. То як же воно там, у норвезькому пеклі?

Ну по-перше там все по таймінгу. Концерт розпочався чітко о 21:00, як і було анонсовано. На цьому з позитивними враженнями мабуть все.

Про все інше.

Уявіть собі тисячний натовп, добре підбуханих металістів, які чекають на появу легендарного гурту, що вперше приїжджає в Україну. А тепер уявіть що весь цей натовп накинувся на аудіоапаратуру і погриз всі колонки, кабелі та мікрофони. На концерті такого звичайно не сталося, але звук був наче все так і відбувалось.

Єдине місце, де можна було розібрати, хоча б щось з того, що грають на сцені було в кінці залу, за звукорежисером. У всьому ж іншому залі було враження, що самоскид розвантажує мішки з картоплею в жерстяний контейнер.

На першій же пісні, диму надули настільки багато, що наступні три композиції я слухав запис лайву у концертному приміщенні. Інколи з туману було видно голову Шаграта, але на цьому все. Нікого більше на сцені не вдалося побачити. Та що там на сцені, не було видно половини фан-зони!

Може це звичайно такий пекельний антураж, але зовсім не те, чого хочеш побачити на виступі кумирів.
Неприємно вразила кількість синіх вщент аватарів. Давно такого не було на столичних концертах.

Ще одним сюрпризом став сетліст. А точніше його розміри. Вісім треків, година десять часу. Не очікувано, на три треки менше ніж на попередніх концертах туру. (посилання на сетліст – https://bit.ly/2oIFPNb).
Світловий супровід хоча і був добре зведений з музлом, повністю загубився в безпросвітному тумані.

Приблизно хвилин за 20 до кінця концерту звук став трохи кращий і навіть стало чутно що на сцені є гітаристи, але це мало що змінило.

То як концерт?

Культовий привоз, на який українські фанати найтемнішого металу чекали дуже давно і такий треш. Неймовірно відстійний звук три чверті концерту. Першу половину сету наче слухали запис лайву, бо сцени не було видно. Просто пекельна спека та духота в залі. Не очікувано короткий сет. Велика кількість неадекватних п’яних людей.

Концертик на чотири погризені колонки з десяти.

Фото: Павлюк Євген
Теги:

Залишити коментар