Apocalyptica випустять новий альбом

Apocalyptica опублікували сингл Ashes Of The Modern World з майбутнього дев'ятого студійного альбому під назвою Cell-0, вихід якого запланований на 10 січня на лейблі Silver Lining Music.

Також група поділилася кліпом на цей трек, знятим фінським фотографом і відеографом Віллі Юуріккалой, відомим по роботі з безліччю видатних музикантів, включаючи Guns N'Roses, Aerosmith і оперним співаком Андреа Бочеллі.

Cell-0 виходить через 4 роки після останньої на даний момент пластинки Shadowmaker. За словами музикантів, прийдешній диск, який стане першим за 17 років інструментальним альбомом, являє собою повернення до коріння, але в той же час наповнений свіжими фарбами та ідеями:
Важко висловити без лірики, але в Cell-0 ми виявили частинки нашого всесвіту, раніше невідомі нам. Мільйони нот об'єднуються для створення музики так само, як мільйони клітин об'єднуються для створення життя, і коли ви візуалізуєте все це, з'являються схожі шаблони

Альбом спродюсований самою групою, мікшируванням займався Ендрю Шепс, відомий по роботі з Red Hot Chili Peppers, Lana Del Rey, Metallica і Black Sabbath, а запис проходив на студії Sonic Pump Studios в Гельсінкі.

Apocalyptica

Ейкка Топпінен висловився про зміст платівки:

У цих нових піснях так багато шарів і вони настільки складні, і не завжди легко точно вказати, про що вони. Але я думаю, що в цьому і полягає привабливість інструментальної музики, що слухач завжди може сприймати одні й ті ж пісні абсолютно різними способами. Це також одна з причин, чому ми не хочемо пояснювати пісні до того, як вони будуть почуті.

На підтримку Cell-0 Apocalyptica приєднаються до Sabaton в європейському турі по 23 країнам, включаючи виступ на Уемблі-Арені 8 лютого 2020 року.

58914 apocalyptica cell 0 2 lp napalm records 1

D JnyA0XoAAXSe

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Схожі статті: