Iron Maiden виступили на Rock In Rio 2019

4 жовтня, на фестивалі Rock In Rio в Ріо-де-Жанейро відбувся виступ Iron Maiden. Членів цієї всесвітньо відомої британської хеві-метал групи по праву можна назвати справжніми легендами рок-фестивалю: вони були в числі перших учасників ще на прем'єрному Rock In Rio 1985 року. І тепер, через три з лишком десятиліття, британці в четвертий раз виступили на цьому фестивалі, ставши одним з найбільш очікуваних хедлайнерів події. Цього разу група відіграла яскраве шоу в рамках туру Legacy Of The Beast.

В якості натхнення і основи концепції туру виступили мобільна гра Iron Maiden: Legacy of the Beast і однойменний комікс, випущені ще в 2017 році. У дизайні декорацій поєднувалося відразу кілька різних, але тематично пов'язаних з виконуваними піснями світів. В сет-лист група включила плоди своєї творчої діяльності різних десятиліть, починаючи з 1980-х років і закінчуючи композиціями 2000-х. Ефектним елементом початку шоу Iron Maiden стала підвішена і кружляюща прямо над музикантами під час виконання пісні Aces High точна копія британського винищувача Супермарин Спітфайр (Mk Vb AA 853 з 302-ї ескадрильї) часів Другої світової війни.

Перший етап туру Legacy Of The Beast, що почався в минулому році в Європі, був відзначений критиками, в числі яких не тільки 750 000 фанатів групи, на власні очі побачили виставу, а й усі національні британські видання, включаючи The Times. Газета навіть назвала це шоу незвичайним, наповненим театральними постановками світового класу ... майстер-класом по виконавській майстерності та постановці.

Не дивно, що всі 90 000 квитків на цю ніч метала вже протягом перших двох годин після відкриття продажів були розкуплені шанувальниками творчості Iron Maiden.

iron maiden 859x418

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Схожі статті: