Metallica запустила сайт з таймером зворотного відліку

Metallica запустила сайт з таймером зворотного відліку. Його адреса - https://metallicaxx.com. Подія, пов'язана з обнуленням лічильника, має відбутися на днях. До загадки підходять відразу кілька відповідей. Концертному альбому S&M виповнюється 20 років. Він вийшов 23 листопада, і якщо до круглої дати група працює над перевиданням, можливо, саме його анонсують менш, ніж через три доби. Ще одна подія, що збігається за часом, - показ в кінотеатрах фільму-концерту S&M², він пройде 9 жовтня. Зворотний відлік закінчиться до середини наступного дня. Можливо, за прем'єрою музичного фільму підуть новини, безпосередньо пов'язані з ним.

Крім ювілею S&M, самого очевидного інформаційного приводу, є ще й оголошення про участь у фестивалях, припускають слухачі. Сайт вже заповнений інформацією, допускають вони, а приховані сьогодні від більшості фрагменти належать до Danny Wimmer Presents, промоутеру і організатору найбільших музичних фестивалів в Північній Америці.

В даний час концертна діяльність Metallica тимчасово припинена. Гурт скасував виступи в Австралії і Новій Зеландії через проблеми з алкоголем у Джеймса Хетфілда. Фронтмен проходить курс лікування в клініці, а найближчий концерт, на який можна купити квитки, відбудеться 28 березня в Сан-Франциско.

1489716993 0 0 3501 1969 1036x0 80 0 0 6abe031d58cb0d4ba2158ab0f3a12db4

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Схожі статті: