Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Столичний ATLAS розкачала алтернатива з Чикаго – DOPE

Цього разу столичний ATLAS розкачала алтернатива з Чикаго – DOPE. Що пішло так, а що не так розкажемо в цьому матеріалі.

Концерт розпочався із годинною затримкою, при чому, скоріше за все, затримка була не технічного характеру. Це могло бути пов’язано з одним неприємним моментом, що кинувся в очі одразу при вході до зали – кількість людей. Їх було настільки небагато, що це не могло не вплинути на атмосферу.

О 21.00 чуваки таки вийшли на сцену і розпочали виступ з Blood Money. Продовжили його 6-6-Sick. Після третього треку, Bring It On – Едсел подякував тим, хто прийшов підтримати їх.

Він сказав:

“У вас багато крутих шоу тут. Нещадавно виступали наші друзі – Static X (але ми то знаємо, що Едсел також там був), попереду ще багато кльових концертів і ми вам дуже вдячні за те, що ви прийшли підтримати саме нас”.

Хоча в голосі помічалися нотки легкого рочарування, наступний трек Die Mother Fucker Die, різко направив атмосферку у вірне русло і розкачав двіжуху. Понісся слемчик, хед бенг і драйв.

І от коли всі тільки почали вриватися, концерт закінчився. Зіграли ще I’m Back, Burn ну і обов’язвко You Spin Me Round. Всього годину часу сет. Хотілось більше.

Окремий респект музикантам – вони відривались весь концерт. Заряджали енергією і драйвом, по справжньому качали. А от фронтмена не вистачило, було відчуття що він просто відпрацьовує гонорар.

То як концерт?

Качало якісно і круто, все ж таки чуваки на сцені 20 років і знають свою справу. Не без нюансів, кількість людей не зіграла на користь атмосфері та й Едсел може виступати крутіше. Сет 7 треків – мало для сольника.

Фото: Павлюк Євген
Теги:

Залишити коментар