Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

P.O.D. розірвали Київ в столичному Bingo

Вже вдруге за цей рік P.O.D. розірвали Київ. 24 жовтня в столичному Bingo вони відлабали дуже крутий концерт.

Шоу стартувало без запзінень. О 21:02 публіка, розігріта коктейлями, атмосферкою і очікуванням таки дочекалася. Тишу розігнав трек “Listening for the Silence”. Після нього фронтмен кинув у зал свій снепбек і привітав чувака що його спіймав.

Американці одразу заїхали на хвилі шаленого драйву і позитиву. Продовжили її “Set it Off” і на третій трек підірвали весь зал – Here comes the “BOOM”! Тут вже стрибали, слемилися і вривалися всі.

Неслось щось шалене, жорсткі рифи і викручений в стелю бас робили свою справу. Удари в груди, неймовірний грув і енергетика Сонні на сцені розкачали як треба.

Було відчуття, що ще трохи і розмаже по стінах, але ближче до середини виступу нам таки дали змогу трохи видихнути. “Always Southern California”, “Circles” та “Youth of the Nation” розрядили обстановку і дозволили перевести подих.

Після цього зіграли ще три треки, і несподівано прозвучав “Bullet the Blue Sky”. Після її виконання, гітарист P.O.D, Маркос зі сцени сказав: “Хто з вас знає цю пісню?” П’ята частину залу оживилася. – “Так от, а хто з вас думає, що це пісня Sepultura? Ви не праві – Це пісня U2 яку ми дуже любимо!”.

Після неї зіграли “Will You” та пообіцяли лабанути останню пісню. “Остання” пісня затягнулася на 35 хвилин і чотири розривні треки. Круті профессіонали знають, як закінчувати концерт красиво і на позитивній ноті.

Що по звуку?

Першу половину концерту було відверто так собі. Читаємості не було ніякої, все зливалося в кашу, особливо на качових рифах, коли гітари валять на повну, ще й Сонні надривається у мікрофон.
Справедливості заради, треба зауважити, що друга половина концерта звуком тільки радувала. Може басу було трохи забагато, але свій грув він точно створював.

Що по світлу?

За світло хочеться виказати окремий респект. Відмінне світлове шоу, чіткі таймінгі і крута інсталляція на сцені. Все як має бути на трушному рок-концерті!

То як концерт?

Дуже крутий, розривний і драйвовий виступ. З непоганим звуком, неймовірним світловим шоу та неповторюванною енергетикою.

Фото: Павлюк Євген
Теги:

Залишити коментар