Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Розмазаний ананас по сцені та піца запущена в фронтмена – звіт з концерту ATTILA

У Києві 7 листопада відгримів концерт американських корщиків – “Attila”! Було багато цікавого, і панки на сцені, і розвалений ананас, і навіть піца летіла в глядачів. Але про все по порядку.

Почали концерт з розігріву і мабуть керувалися правилом чим гірше звучить розігрів, тим краще будуть звучати хедлайнери. Бо як тільки чуваки почали грати, з колонок посипались консервні банки. Вони двічі, чи тричі говорили свою назву зі сцени, але зрозуміти хоч щось так і не вдалось.

Після 30-ти хвилинного сету розігріву, техніки дочекали аппаратуру і о 21:06 на сцену залетіли “Attila”. Розпочали вони жорстко. Реально жорстко. Після першого треку Кріс привітався із залом, дістав повну пляшку горілки і прокричавши “Запалимо цей вечір” смачно відсьорбнув прямо із пляшки. Передав її гітаристу, підколовши його “Гей ти, пацан з гітарою, ану іди сюди”, після чого пляшка успішно пішла по руках інших музикантів.

Настрій це задало правильний і двіж понісся вперед. Вже скоро на сцену видерлось троє чуваків, серед яких був трушний панк із червоним волоссям в різні сторони. До речі він єдиний хто встиг звалити звідти, поки охорона пакувала двох інших чуваків.

Сьоркл-піт летів нон-стопом, зупиняючись лише між треками, коли люди могли хоча б трохи перевести подих. І це зовсім не дивно, швидкі, ритмічні і сталево важкі рифи, жорсткі барабани, адський гроул, все це не залишило фанам жодного вибору. Тільки двіж – тільки хардкор!

Доречі, що там по звуку? У другій половині виступу він був відверто непоганий, а першу частину витягнув контраст із розігрівом. В цілому дуже ок.

Найцікавіше почало нестись під кінець концерту. Коли артисти вже були на куражі (пляшка зі сцени нікуди не дівалася весь концерт), перед останнім треком в руках фронтмена з’явився, неочікувано ананас. Думаю багато хто вже здогадався до чого він там був. Ананаси на піці, це цілий культурний феномен в англомовній частині світу і ці чуваки не обійшли популярний мемчик стороною.

Фронз спитав у зали: “Що ми кажемо ананасам на піці?” і не зволікаючи ні секунди, під шалену підтримку залу, смачно розмазав той ананас по сцені.

Після цього перфомансу, музиканти пішли зі сцени, а люди почали скандувати “ATTILA”, чекаючи на біс. І вони таки вийшли, при чому із коробкою піци в руках. Ну ви ж вже здогадалися з чим була піца. Фронз сказав: “У нас для вас є ще одна пісня, і це – “PIZZA!” і смачно запульнув цю коробку у глядачів. Натовп намагався спіймати шматки піци, але вдалося ім так собі. Коробка і більшість піцци опинилася на підлозі, а один шматок на чиємусь обличчі…

Вони таки лабанули останній трек, під кінець якого один шмат піци повернувся на сцену, у вигляді влучно запущеного снаряду в сторону фронтмена.

Цілковитий треш і драйв. Дякуємо за такий відрив і чекаємо на наступні приїзди крутих американських корщиків.

Концерт на 8 шматочків піци із 10!

Фото: Дудка Таша
Теги:

Залишити коментар