Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Гітарист стрибнув зі сцени в самий центр сьоркл-піту – звіт з концерту AGNOSTIC FRONT

12 листопада столичний Atlas розірвав справжній хардкор – Agnostic Front!

Концерт почали із невеликою затримкою у тридцять хвилин. Поки чекали на всіх запізнившихся, публіка встигла добряче накатити пивасу, а хто чого й поміцніше.

Розігріту алкоголем і очікуванням публіку розірвало з самого початку. На сцену вийшов гітарист, прокричав “Are you ready?”, зал вибухнув криками та свистом і почалося. З першого ж аккорду м’ясних рифів полетів сьоркл-піт, який не зупинявся аж до закінчення концерту.

Після двох-хвилинного програшу на сцені з’явився вокаліст і неочікувано пробіг якийсь чувак, що стрибнув в зал тікаючи від охорони. Хардкорний хардкор з самого початку!

Звучання та енергетика чуваків просто неймовірна. Їх можна порівняти з кар’єрним екскаватором, хоча все одно не зрозуміло хто з них звучить жорсткіше. Гітарист носився по сцені наче скажений весь концерт, причому з такою злющою і небезпечною міною, що було враження наче він зараз візьме гітару за гриф і почне фігачити нею всіх і на сцені, і в залі.

Та що там казати, після третього треку він стрибнув зі сцени в самий центр сьоркл-піту і почав люто навалювати. Дехто навіть встиг підбігти та наробити селфачів з ним.

Схоже, що далі з таймінгами було все чітко, бо сет був рівно годину, плюс дві пісні на біс.

Можна по різному відноситись до чуваків та хардкорного музла, але живі виступи Agnostic Front це шалений, скажений злющий драйв, неймовірний треш та угар від перших рифів и до останнього акорду.

Концерт на впевнених 7 сьоркл-пітів з 10!

Фото: Павлюк Євген

Залишити коментар