Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Oomph зіграли українську пісню Києві

Минулої п’ятниці, 15-го листопада в малій залі столичної Stereoplaza, Oomph! відлабали крутий концерт.

О 20:06, вважаємо що вчасно, умфи вийшли на сцену і мощно відкрили виступ треком “TRRR – FCKN – HTLR”. З перших же рифів почались залпи CO2 на сцені, німецька машина почала набирати оберти, а зал розкачуватися.

Чуваки підвищували градус жесті з кожним треком – Labyrinth, Träumst Du, Jetzt oder nie – трохи перевести подих публіці дали змогу аж після годинного розриву.

Сет логічно навпіл розбила акустика – зіграли Das Schweigen der Lämmer у поєднанні з Seine Seele. Тут неможливо було не вірити Деро, пробирало аж до мурашок на спині. Хоча це може бути пов’язано з тим, що нарешті їх стало чутно. Малий зал стереоплази (та і великий часто теж) сумнозвісний якістю звуку. Цей концерт не став виключенням. Причому відбувалась взагалі якась магія, звук плавав, гітари то губились за барабанами, то виривались на передній план повністю перекриваючи вокал.

Коли вже з’явиться той чарівний, міфічний звукорежисер, що зможе визвучити цю площадку.

У другій половині сету звук став кращим, але на самих качових треках все одно рифи перекривали вокал. Хоча це зовсім не заважало махати головою під Im Namen des Vaters та Kleinstadtboy.

Не обійшлося і без дуже цікавого та приємного сюрпризу. Під кінець сету люта німецька індастріал машина зіграла… “Ти ж мене підманула”. Зал уловив мелодію з першої ж ноти і в унісон співав слова всім відомої української народної пісні.
Ну і завершили красиво – великим залпом конфеті, що засипало весь зал.

Всього на концерті зіграли 23 треки, майже 2 години качу і драйву, з невеличкою перервою на ліричну акустику.

З поправочками на звук, концерт на 7 бородатих німців з 10.

Фото: Павлюк Євген
Теги:

Залишити коментар