Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Oomph! відіграли концерт у Львові

17 Листопада львівський клуб Malevich розривався від звучання треків з нового альбому гурту Oomph! На реліз фани чекали 4 роки, а самі учасники гурту кажуть, що він став відображенням змін, які відбулися в них самих.

Вихід музикантів на сцену був справді крутим. Напружена музика, яка посилювалася разом з інтересом публіки, ефектна поява легенд німецького індарстріал-року в чорних шкіряних плащах викликали шалену бурю емоцій у залі.

Розпочали з жаркої пісні з нового альбому, яка вже встигла полюбитись шанувальникам – «TRRR-FCKN-HLTR». Але цей трек був тільки розігрівом перед справжнім шоу. Після нього фанати почули всім знайомий мотив пісні «We will rock you» легендарної групи Queen, який плавно перейшов у один з хітів гурту – «Labyrinth».

Незважаючи на невеликі проблеми з апаратурою, німці продовжили виступ. Деро Гоі з іншими учасниками зробили короткий саундчек і взялись розкачувати натовп.

Oomph! грали старі перевірені хіти, міксуючи їх з треками з нового альбому. На середині сету вони дали можливість присутнім трохи відпочити від двіжу і зіграли кілька ліричних пісень. Хтось кайфував, хтось зловив «журбинку», а дехто навіть мєдляк танцював…

Композицію «Niemand» почали з лютого крику «Are you ready to jump?», а під кінець треку Деро стрибнув у натовп. Протримався там недовго, але люди під сценою шаленіли. А під час виконання «Gott ist ein Popstar» на людей посипалося конфеті, зал буквально в них потонув. Натовп таку двіжуху любить, тому і цей момент не залишився без уваги.

Після треку«Kleinstadt boy» гурт зробив українським фанатам невеликий сюрприз – наступні кілька хвилин фанати жорсткого німецького індастріал-року співали народну пісню «Ти ж мене підманула». Всім така «родзинка» дуже зайшла і зал став активнішим.

Деро постійно комунікував з публікою. Було багато крутих моментів, наприклад, коли фронтмен перегукувався з спочатку з гьорлз, потім з бойз, і треба було бачити його погляд, коли пів залу відгукнулися на «Transvestites?». А те, як він спародіював Кличка – взагалі окрема тема.

Під кінець концерту фідбек від присутніх був значно гучніший, особливо тоді, коли кликали музикантів на біс. Наостанок Oomph! потішили публіку піснями «Mein schatz» і «Als wärs das letzte mal».

Загалом концерт був дуже насичений. Oomph! зіграли 23 треки як з новіших, так і з перших альбомів. Впродовж усього дійства вокаліст вражав натовп своєю неймовірною харизмою і кілька раз посилав повітряний поцілунок дівчатам. Він безперестанку стрибав по сцені і закликав робити те саме присутніх криком: «Стрибайте!». Деро був настільки активним, що навіть не скажеш, що чуваку скоро 50. Як кажуть фанати, він з кожним роком лише молодішає.

Під кінець фронтмен обіцяв повернутися і під крики фанів «Come back» разом з іншими учасниками покинув сцену. Знаючи їх прихильність до українських фанів, очікуємо їх найшвидшого повернення.

Фото: Павлюк Павло
Теги:

Залишити коментар