Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

В Stereoplaza відгриміли пекельно важкі “Skillet”

“Понеділок день важкий”. На початку цього тижня особливо важкий, 18 листопада в Stereoplaza відгриміли пекельно важкі “Skillet”!

Їх концерти завжди збирають повні зали по всьому світу і їх дуже люблять в Україні. Це вже шостий приїзд американських рокерів до нас, фанатів на концертах все також повно, а атмосфера просто неймовірна.

Вони привезли з-за океану качовий сапорт Devour The Day, що неслабо підготував публіку до справжнього шоу. Пацани відмітилися вальнувши “Smells Like a Teen Spirit”, зал шумно підспівуючи зацінив!

На концертах фірмових команд завжди відмічаю про себе таку штуку як таймінги. Відчувається повага до відвідувачів, коли це не рандомний набір циферок в посту на фейсбуці.

Хвилина в хвилину, о 21:15 Skillet вийшли на сцену і відкрили шоу з “Feel Invincible”. Пакувати вони почали з самого початку, м’ясні рифи розвалили підігрітий натовп з першого ж приспіву, одразу пішли в хід спецефекти. Установки CO₂ та світлові відбивки в такт.

На третій пісні “You Ain’t Ready” бородатий Джоні вийшов в екзоскелеті і під грувовий метал задував димовими пострілами всіх під сценою.

Дуже круто трохи згодом звучала Awake and Alive. Акустичне інтро, в два голоси, під живу віолончель – це було щось неперевершене.

Не менш круто звучав м’ясний хіт рокерів Hero. Джен навіть встала з барабанної кухні щоб підпалювати зал. Її вокальні партії в треках рокерів завжди були вишенькою на торті.

Заголовний трек з нового альбому “Victorious” Джон присвятив всім хто зараз переживає важкі проблеми і згадав Честера:

“Світ став гіршим без тебе, друже”.

Кому цікаво, повний сетлист можна знайти за посиланням: https://bit.ly/2KE1QF5

То як концерт?

Це ті самі, старі добрі Skillet часів Hero та Awake and Alive. Стиль не змінюється, фанатам подобається, все працює як треба. Наживо пакують дуже люто, м’ясні рифи з жорсткими низами качають що треба. Світлові акценти зведені прекрасно і круто підкреслюють все що відбувається на сцені. Фірмове і качове шоу.

8 християнських рокерів з 10!

Залишити коментар