Lindemann анонсували кліп за участю Лободи

Група Lindemann на своїх сторінках в соцмережах в форматі історій опублікувала тизер майбутнього кліпу на пісню Frau & Mann, в якому, судячи з заключного кадру, стилізованому під афішу фільму із зазначенням акторів, взяла участь співачка Світлана Лобода. Також у відео присутній актор Петер Стормаре, який раніше дебютував в проекті Lindemann в кліпі Steh Auf. Зйомки кліпу проходили цієї осені в Санкт-Петербурзі.

 

Відео тизера представлено нижче.

 

Знайомство Тілля Ліндеманна і Світлани Лободи на фестивалі Жара в 2017 році бурхливо висвітлювалося в ЗМІ, в тому числі далекими від року і музики в цілому, і породило безліч чуток про відносини артистів і їх особистого життя. Але офіційних заяв не було, а в своїх інтерв'ю Тілль ухилявся від запитань на цю тему. Чи буде присутнім вокал Лободи в цьому треку, або її внесок обмежиться лише акторською грою, поки невідомо. Вихід кліпу очікується в найближчі дні.

Уже в цю п'ятницю 22 листопада очікується вихід другого студійного альбому Lindemann "F&M", на якому можна знайти вищезгаданий трек.

LINDEMANN 1212 1

Нагадаємо, що LINDEMANN приїде до Києва - 6 березня 2020 року. (http://thebig4.info/events/648-lindemann-ukraine-2020).

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Схожі статті: