Світлана Лобода в новому відео LINDEMANN

"Frau & Mann", нове відео LINDEMANN, доступне для перегляду нижче. Цей трек взятий з нового альбому "F&M", вихід якого відбувся 22 листопада.

Lindemann Loboda 1

Lindemann представили кліп на пісню Frau & Mann з однойменного студійного альбому, вихід якого відбувся напередодні, 22 листопада. Група приготувала сюрприз у вигляді участі в кліпі співачки Світлани Лободи, а також знайомих локацій Петербурга і радянських інтер'єрів, всередині яких розгортаються пристрасті між героями кліпу. Крім поширених кліше, які використовуються при передачі атмосфери радянського періоду, виражених, зокрема, в вживанні горілки в космосі, в відео показані взаємини героїв Ліндеманна і Лободи, які в реальному житті стали об'єктами домислів і гучних заголовків в ЗМІ.

Кліп знято режисером Сергієм Мінадзе, відомим по роботі з Therr Maitz і іншими російськими виконавцями, за участю численної вітчизняної команди, що пояснює наявність недоречного продакт плейсменту, які раніше не використовувався ні в кліпах Lindemann, ні в основних проектах музикантів - Rammstein і Pain.

 

Нагадаємо, що LINDEMANN приїде до Києва - 6 березня 2020 року. (http://thebig4.info/events/648-lindemann-ukraine-2020).

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Схожі статті: