Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

“Коли ми їхали в Україну ми нічого не чекали” – FEVER 333

Останнім часом все найцікавіше відбувається по понеділках.
В той самий ненависний день тижня, коли зранку в черзі до кавомашини всі бубнять як вони хочуть повернутися під ковдру до свого кота, коли всі роздупляються після бурхливих вихідних, коли на роботу взагалі не стоїть.

Але 25 листопада щось пішло не так. В столицю завітала найбільша сенсація останніх років і пацани відлабали просто неймовірно вогняний концерт. Що таке трушний стейдж-дайвінг, чи потрібен для крутого шоу басист та чого не очікували в Україні зустріти неперевершені FEVER 333 ми розкажемо прямо зараз.

Якщо ви раптом не в курсі хто це такі і що вони робили в Києві, дуже радимо почитати ось цей матеріал (http://thebig4.info/events/682-fever333-kyiv), якщо вже в курсі то погнали!

Ще на підході до атласу, стало зрозуміло, що публіка на концерт зібралася безсмертна. Інакше пояснити те, що люди пили пиво, сидр та щось поміцніше прямо на вулиці, в такий дубак, неможливо. Fever дочекались поки зберуться всі опіздавші і почали з невеликої затримки у півгодини.

Стартанули вони з Made An America і одразу стало ясно що буде далі. З першого рифа, з першого ж удару в робочий стіни клубу почали тремтіти, а підлога пішла хвилями. Слем та сьоркл-піт почались одразу та шалено неслись до самого кінця концерту. Ні, це не перебільшення. Єдиний час, коли приміщення не намагалися розести в хлам були короткі перерви між треками.

Окремо хочеться розказати про дайвінг. Не про той що на соціальне дно, про стейдж-дайвінг. Фотопіту на цьому концерті не було як і жодних огорож. Люди швидко зрозуміли що до чого і полізли на сцену. Хтось фоткався з вокалістом, хтось носився як дикий по сцені, хтось підспівував у мікрофон, але всі злазили однаково, красивим (а хтось не дуже) стрибками у натовп. Особливо буйним “допомагали” полетіти в натовп двоє спеціально навчених чуваків, що непаливно стояли за кулісами в очікуванні чергової жертви. А скількох людей не спіймали зі сцени…
І все це дійство неслось нон-стопом. Буквально. По відчуттях, відсотків 90 сету на сцені був хтось із залу. Це перший концерт на якому я бачив такий лютий угар і нестримний врив.

Найцікавіше, що від такої жесті завалили не тільки ми. В другій половині виступу, фронтмен сказав:

“Коли ми їхали в Україну ми нічого не чекали. Але тут стільки людей, несеться щось неймовірне. Можливо мої слова покажуться кліше, але якщо у когось з вас є мрія, ми сподіваємось, що сьогодні ми можемо її підтримати у будь який можливий спосіб і я думаю, що найкращий спосіб це зробити це сказати що я вірю в вас. В тебе, в тебе і в тебе. В усіх вас! Все що ми кажемо, всі ці слова, сказані такому шаленому натовпу людей це справжнє здійснення мрій на яву. Дякую вам всім за те що ви тут, за вашу підтримку і за те що допомогли здійснити нашу мрію!”

Родзинкою концерту стала “Am i here?”. Джейсон взяв невеликий синтезатор, піднявся на балкон другого поверху і трохи розбавив шалений драйв неймовірно душевною лірикою. Весь зал в один голос підспівував настільки голосно, що не було чутно вокаліста. Всі присутні наче налаштувалися на одну хвилю і стали єдиним цілим. Просто вау!

Під кінець градус трешу зашкалив, Джейсон знову заліз на балкон другого поверху, спитав чи всі готові і під веселі крики публіки стрибнув прямо в центр залу. Його спіймали і пронесли через пів залу, до самої сцени на руках. Веселіше за все було дивитися як після цього технік на балконі намагався дістати дріт мікрофону, з яким фронтмен полетів у зал.

До речі цікаве спостереження. У складі команди, всього три пацани, вокаліст, гітарист і барабанщик. На живому виступі все було так само. Схоже що пацани прислухалися до всіх жартів про басистів і вирішили що і без нього розберуться. І такі да, виявляється, що для крутого шоу басист не обов’язковий.

Завжди дуже круто ходити на концерти, від яких тащаться самі музиканти на сцені. Коли банда ще не згоріла, коли в очах артистів на сцені видно драйв і вогонь. Коли енергетика б’є з усіх отворів і просто заливає зал. Коли ця енергія розриває зал на шматки і розмазує його по стінах.

Fever 333 однозначно відкриття року і впевнений претендент на перше місце в номінації “концерт року”!

Теги:

Залишити коментар